YouTube Music, Kullanıcıların Özel Radyo Oluşturmasına İzin Verebilir – apk haber

Google’a ait müzik akışı platformu YouTube Music, yakında kullanıcılara özel bir radyo oluşturma olanağı sağlayabilir.

Şu anda, kullanıcıların mevcut sıralarını aşinalık, tür, ruh hali, enerji düzeyi ve daha fazlasına göre doğrudan Şu An Çalınan ekranından özelleştirmelerine olanak tanıyor.

9to5Google’a göre, bazı YouTube Müzik kullanıcıları, sınırlı bir sunumun parçası olarak ana akışta “Radyo oluştur” ifadesini görüyor.

YouTube Music’in ilk kurulum işlemine benzer bir deneyim, kullanıcıların “müziğinizi akort etmesine” izin vermek için yan tarafta görünecektir.

Kullanıcılar seçimlerini yaptıktan sonra YouTube Music onlara üç “Şarkı seçimi” seçeneği sunar: Tanıdık, Karıştır ve Keşfet.

Rapora göre benzer şekilde “Filtreler” şunları içerecektir: Popüler, Derin kesintiler, Yeni çıkanlar, Pompalama, Sakinleştirme, İyimserlik, Kötümserlik ve Odaklanma.

Temmuz ayında YouTube Music, kullanıcıların dinleme davranışına göre sıra ve radyo güncellemelerinin alınmasına yardımcı olan yeni bir özelliği test etti: Dinamik sıra.

Kullanıcılar mevcut şarkının yarısındayken yeni bir parçaya atlarsa YouTube Music oynatma sırasını değiştirir.

Ayrıca, Haziran ayında YouTube Music’in web uygulamasına, kullanıcıların özellikle belirli oynatma listelerine eklerken şarkıları toplu olarak daha kolay yönetmelerine olanak tanıyan yeni bir özellik eklendi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın