YouTube Artık Mobilde Kuyruğa Ekleme Özelliğini Test Ediyor – apk haber

YouTube, Android ve iOS uygulamaları için “Kuyruğa Ekle” özelliğini test ediyor.

Bu özellik, YouTube’un web sitesi sürümünde zaten mevcuttur.

9to5Google’a göre, özellik yayına girdiğinde, videoların yanındaki üç noktalı taşma menüsü, listenin en üstünde yeni bir “Sırada sonuncuyu oynat” seçeneğini içerecek.

Seçtikten sonra YouTube, kullanıcı ekranının alt kısmında bir sıra oluşturacaktır.

Bu panel, kullanıcıların görüntüleme sırasını yeniden düzenlemek için sürüklemesine ve sola kaydırarak kaldırmasına olanak tanır.

Kullanıcılar bir şey oynadığında, kuyruğa eklenir ve geri alınabilir. Rapora göre bu özellik (“İzlemek için izle”) belirgin bir şekilde “Premium özellik” olarak tanıtılıyor.

Şu anda, “Daha Sonra İzlemek İçin Kaydet” veya “Oynatma listesine kaydet”, kullanıcıların görüntülemek istemedikleri bir şeye hemen geri dönebilmelerini sağlıyor.

Android veya iOS uygulamasındaki yeni kuyruk özelliğini test etmek için kullanıcıların sağ üst köşedeki profil avatarlarına dokunmaları, ardından Ayarlar’a gitmeleri ve ardından Yeni özellikleri dene’ye tıklamaları gerekir.

Raporda, YouTube kuyruğunun 28 Ocak’a kadar Android ve iOS’ta test edilebileceği belirtildi.

Bu haftanın başlarında, video akış platformu, artık kullanıcıların yüklemelerini işlemek için ne kadar zaman alacaklarına dair tahmini bir süre göstereceğini duyurdu, böylece yayınlamak için doğru zamana karar verebilirler.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın