WhatsApp, Silinen Mesajları Geri Almak, Utançtan Kurtulmak için ‘Yanlışlıkla Silme’yi Kullanıyor – apk haber

Kararlı güncelleme, hem Android hem de iOS için geniş çapta yayılıyor.

Kararlı güncelleme, hem Android hem de iOS için geniş çapta yayılıyor.

WhatsApp’ın yeni özelliği, kullanıcıları bir mesajı herkesten silmek istedikleri halde yanlışlıkla “Benim adıma sil” seçeneğini seçtikleri durumlardan korumak için tasarlanmıştır.

Gerçek kullanıcı geri bildirimlerine dayalı sezgisel özellikler eklemesiyle tanınan WhatsApp, bugün, kullanıcıların herkes için silinmesi amaçlanan ancak bunun yerine bireysel kullanıcı için yanlışlıkla silinen mesajları almasına olanak tanıyan ‘Kazara Silme’ adlı yeni bir özelliği tanıttı.

Bu özellik, kullanıcıları bir mesajı herkesten silmek istedikleri halde yanlışlıkla ‘Benim adıma sil’ seçeneğini seçtikleri durumlardan korumak için tasarlanmıştır.

“Hepimiz oradaydık, ancak artık herkes için silmek istediğiniz bir mesajı yanlışlıkla sizin için sildiğinizde GERİ ALABİLİRSİNİZ!” whatsapp dedi.

Kararlı güncelleme, hem Android hem de iOS için geniş çapta yayılıyor. WhatsApp’ın yeni özellik özelliği, kullanıcıların potansiyel bir ‘Benim adıma sil’ yanlış adımını geri almalarına ve beş saniyelik bir pencerede de olsa ‘Herkes için sil’ seçeneğini seçmelerine olanak tanır.

WhatsApp’ta bir mesajı ‘benim için sil’ düğmesine basarak sildiğinizde, uygulama artık ekranın alt kısmında, mesajı yanlışlıkla sildiyseniz silme işlemini geri almanıza izin veren bir bildirim görüntüler.

WhatsApp kullanıcıları sonunda rahat bir nefes alabilir, çünkü bu özellikle bir mesaj bir grupta paylaşıldığında ve “herkes için silinmesi” gerektiğinde kullanışlıdır, ancak yanlış seçim seçilmiştir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın