WhatsApp, Mesaj Düzenleme Özelliğini Tanıtıyor, Ancak Bir Sorun Var – apk haber

DOSYA FOTOĞRAFI: Bu resimde görüntülenen Whatsapp logosunun önünde akıllı telefonlarıyla poz veren erkekler 14 Eylül 2017. (Reuters)

DOSYA FOTOĞRAFI: Bu resimde görüntülenen Whatsapp logosunun önünde akıllı telefonlarıyla poz veren erkekler 14 Eylül 2017. (Reuters)

WhatsApp’ın yeni özelliğinin önümüzdeki haftalarda tüm dünyada kullanıma sunulmasıyla, gönderenler, gönder düğmesine bastıktan sonraki 15 dakika içinde mesajlarını değiştirebilecekler.

WhatsApp, kullanıcılara en çok beklenen özelliklerinden biri olan mesajları düzenleme yeteneği verdi.

Meta Platforms Inc.’e ait mesajlaşma uygulaması Pazartesi günkü bir blog yazısında, “Hata yaptığınız veya sadece fikrinizi değiştirdiğiniz anlar için, gönderilen mesajlarınızı artık WhatsApp’ta düzenleyebilirsiniz.”

Önümüzdeki haftalarda dünya çapında kullanıma sunulan özellik ile gönderenler, gönder düğmesine bastıktan sonraki 15 dakika içinde mesajlarını değiştirebilecekler.

İşleve, mesaja uzun basarak ve açılır menüden “düzenle”yi seçerek erişilebilir. Değiştirilen mesaj, düzenleme geçmişini göstermeden “düzenlendi” etiketini taşır.

Telegram ve Signal gibi rakip uygulamalar, kullanıcıların mesajlarını düzenlemesine zaten izin verirken, mikroblog sitesi Twitter geçen yıl belirli kullanıcılara tweet’leri düzenleme özelliğini sundu.

(Bu haber News18 personeli tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon haber ajansı beslemesinden yayınlanmıştır – Reuters)

Yorum yapın