WhatsApp, Masaüstündeki Gruplar İçin Sesi Kapatma Kısayolu Seçeneği Getirmeyi Planlıyor – apk haber

WhatsApp, ardışık düzende hiç bitmeyen bir özellik listesine sahip gibi görünüyor. Neredeyse her gün, platformlardaki kullanıcılar için kullanıma sunulan yeni özellikler veya yeni araçlar hakkında bir şeyler duyuyoruz.

Bu haftanın hemen başlarında, size mesajlaşma uygulamasının, Hindistan ve diğer ülkelerdeki kullanıcılara kademeli olarak ulaşan ‘kendinize mesaj gönderin’ adlı yeni bir özellik kazandığından bahsetmiştik. Ve şimdi, yeni raporlar, WhatsApp’ın masaüstü uygulaması için de özelliklere eşit derecede odaklandığını söylüyor.

Yeni rapor, WhatsApp’ın masaüstü uygulamasında Gruplar için sessize alma kısayol seçeneği getireceğini söylüyor. Bu kısayol düğmesi, grup sohbetlerinin en üstüne yerleştirilerek kullanıcıların sesini kapatmak istedikleri belirli grup için bildirimleri devre dışı bırakmasına olanak tanır.

Gruplar, WhatsApp’ın ayrılmaz bir parçasıdır ve kullanıcılar bir gezi planlamak veya sürpriz bir parti vermek için buna güvenirler.

WhatsApp’taki gruplar artık 1024’e kadar üyeyi destekliyor ve olabildiğince çok üyesi olan bir grubu sessize almanın hızlı bir yoluna sahip olmak kullanışlı bir araç. WhatsApp aynı özelliği iki hafta önce Android uygulamasına getirdi ve şimdi mobil cihazların ötesine geçtiğini görüyoruz.

WhatsApp’ın masaüstü sürümünün çok fazla potansiyeli var ve mesajlaşma uygulamasının PC’deki özelliklerin tadına vardığını yavaş yavaş görüyoruz. Yakın zamanda beta sürümünde belirli kullanıcılarla test edildiğine göre, yakında masaüstü uygulamasında aramalar sekmesine sahip olabilirsiniz.

WhatsApp’ta kullanıma sunulan kendin mesaj özelliği, temel olarak kullanıcılara kendi kendilerine mesaj gönderme, yani not alma ve bunları WhatsApp sohbet akışında taslak olarak kaydetme seçeneği sunar. Pazartesi günü erken saatlerde WhatsApp, sonunda bir veri ihlali iddialarını yalanladı. Telefon numarasının bir kazımanın parçası olduğunu ve raporda paylaşılan ekran görüntülerinin, platformda bir sızıntı olduğunu gösterecek kadar güçlü kanıt olmadığını söyledi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın