WhatsApp Grupları Artık Size Diğer Üyelerin Profil Simgelerini Gösteriyor – apk haber

WhatsApp Grupları artık eklenen diğer üyelere daha kolay erişmenizi sağlayacak. WhatsApp’taki gruplar son derece popülerdir ve son zamanlarda tek bir Grupta 1.024’e kadar üye ekleme seçeneğine sahipsiniz. Ancak, özellikle kişi listenize eklenmemişlerse, tüm üyelere erişmek zor olabilir.

Gruplar, ister kişisel ister profesyonel olsun, insanların sohbete katılmasına yardımcı olan pek çok özelliğe sahiptir. Yeni ekleme, iOS ve web sürümündeki WhatsApp kullanıcıları için kullanılabilir. Android için WhatsApp’ta gruplar halinde profil simgelerini göremedik.

Özellik etkinleştirildiyse, o kişinin sohbet balonunun yanında profil simgesini (fotoğraflı) göreceksiniz. WhatsApp, kullanıcılara daha çok bir gizlilik meselesi olan profil fotoğraflarını gösterme seçeneği sunuyor. Gruplar, insanların sohbet etmekten daha fazlasını yapmasına yardımcı olabilecek temel araçlardan yoksundu.

Anketler, WhatsApp’taki Gruplara ilginç bir katkı oldu ve en son iOS sürümünü yüklediyseniz (ve güncellediyseniz), profil simgeleri görünür olacaktır.

Bu ayın başlarında WhatsApp, milyarlarca saç modeli, yüz özelliği ve daha fazlası arasından seçim yaparak kendilerini şekillendirebilen kullanıcıları için avatarları tanıttı. WhatsApp, diğer özelliklerin yanı sıra aydınlatma, gölgeleme ve saç şekli dokuları gibi stil geliştirmeleriyle avatarlarını geliştirmeye devam edeceğini onayladı. Şirket, bu güncellemelerin avatarları zaman içinde daha da iyi hale getireceğini belirtti.

WhatsApp avatarları şu anda iOS kullanıcıları için mevcuttur, ancak mesajlaşma uygulamasının Android kullanıcılarına da avatar oluşturma seçeneği sunacağını umuyoruz. Avatarlar, Facebook gibi diğer Meta ürünlerinin bir parçası olmuştur ve yakında diğerlerine de eklendiklerini görebiliriz.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın