WhatsApp Artık Windows Kullanıcılarına Arama Uyarılarını Kapatma Seçeneği Sunuyor – apk haber

WhatsApp, kullanıcılara Windows beta sürümünde aramalar için bildirimleri devre dışı bırakma olanağı sağlayan yeni bir özelliği kullanıma sunmaya başladı.

WABetaInfo’nun bildirdiğine göre, WhatsApp aramaları için bildirimleri devre dışı bırakma özelliği, Microsoft Store’da bulunan Windows için WhatsApp beta 2.2250.4.0 güncellemesi yüklendikten sonra beta test kullanıcılarına sunuldu.

Kullanıcıların, bu özelliğin kendilerine sunulup sunulmadığını öğrenmek için WhatsApp Ayarları > Bildirimler’i açmaları gerekir. Bu özellik için bir geçiş görürlerse, gelen WhatsApp aramaları için bildirimleri devre dışı bırakmayı seçebilirler.

Bu özellik kullanışlıdır, çünkü beklenmedik bir sorun nedeniyle rahatsız etmeyin modu etkinleştirildiğinde bile arama bildirimleri görünebilir, bu nedenle kullanıcılar artık bu bildirimleri devre dışı bırakarak bu hatayı manuel olarak düzeltebilir.

Bu arada, geçen ay Meta’nın sahibi olduğu mesajlaşma platformu, Windows beta sürümünde kişi kartlarını paylaşma seçeneğini sunmaya başladı. Bu özellik, kullanıcıların aynı sohbet paylaşım sayfası içinde kişi kartlarını paylaşmasına izin verdi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın