Universal Sompo General Insurance, Özel Entegre Sigorta Teklifi Için Zopper Ile Ortak Oldu

YENİ DELHI: Indian Bank, Indian Overseas Bank, Karnataka Bank, Dabur Investment Corp ve Japon Sompo Japan Insurance Inc.’in ortak girişimi olan Universal Sompo General Insurance, özel bir sigorta altyapısı API platformu olan Zopper ile ortaklık kurdu. entegre teklif.

Bu ortaklık sayesinde müşteriler, bir koruma planı satın alma seçeneğinin yanı sıra sorunsuz bir şekilde sigorta satın alma erişimine sahip olacak. İttifak, kullanıcılara kişiselleştirilmiş sigorta çözümleri ve poliçe üretiminden hasar yönetimine kadar sorunsuz bir müşteri deneyimi sunarak 1 milyon varlığı kapsamayı hedefliyor.

Universal Sompo General Insurance’ın yöneticisi ve CEO’su Sharad Mathur, “Büyüyen müşteri tabanımıza sigorta teminatı satın almak için uygun ve kolay bir araç sunmak için Zopper ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteriler artık yaşam tarzlarının güvenliği için özel olarak hazırlanmış özel koruma paketlerinden yararlanabilirler. Müşterilerimize özel ve uygun fiyatlı sigorta teminatları sağlamaya çalışıyoruz ve bu ortaklığın onlara büyük değer katacağından eminiz.”

Zopper Kurucu Ortağı ve CEO’su Surjendu Kuila, “Bugünün müşterileri, ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ve uygun bir şekilde sunulan sigorta teklifleri istiyor. Yalnızca sigortaya kolay erişim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda günlük kullanıma dayanıklı ürünlere de koruma sağlayacak özel bir yerleşik sigorta teklifi geliştirmek için Universal Sompo General Insurance ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Hepsini yakala İş haberleri, Piyasa Haberleri, Flaş Haber Olaylar ve Son Haberler Live Mint’teki güncellemeler. İndir Nane Haber Uygulaması Günlük Piyasa Güncellemelerini almak için.

Daha
Az

Yorum yapın