Twitter, Yeni Hesapların Kaydolduktan Sonra 90 Gün Boyunca ‘Mavi Tik’ Satın Almalarına İzin Vermeyecek – apk haber

Twitter, yeniden başlatıldığında 90 gün boyunca yeni hesapların Blue abonelik hizmetini satın almasına izin vermeyecektir.

Bu, kullanıcıların yeni bir hesabı anında doğrulayamayacakları anlamına gelir, Verge’yi bildirir.

Dolandırıcılık ve taklitçi hesapların şansını azaltmak için bir çaba olabilir.

Rapora göre, eski plan bir bekleme süresi belirtmedi, ancak “9 Kasım 2022’de veya sonrasında oluşturulan Twitter hesapları şu anda Twitter Blue’ya abone olamayacak” şeklinde bir uyarı içeriyordu.

Yeni Twitter Blue sayfası, platformun “gelecekte kendi takdirimize bağlı olarak bildirimde bulunmaksızın yeni hesaplar için bekleme süreleri uygulayabileceğini” söylüyor.

Son zamanlarda, Twitter CEO’su Elon Musk, mikro blog platformunun 8 dolarlık Blue abonelik hizmetini 29 Kasım’dan itibaren doğrulama ile yeniden başlatacağını, bu sefer daha “sağlam” olduğunu söyledi.

Ayrıca, yeni sürümle birlikte, “doğrulanmış adınızı değiştirmeniz, adın Hizmet Şartları’na uygun olduğu Twitter tarafından onaylanana kadar onay işaretinin kaybolmasına neden olacaktır” dedi.

Musk, platformda markaları ve ünlüleri taklit eden birkaç sahte hesap ortaya çıktıktan sonra Blue hizmetini daha önce duraklatmıştı.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın