Twitter Blue, Kullanıcılar Değer Bulmak İçin Mücadele Ederken Aboneleri Elde Tutmak İçin Mücadele Ediyor: Rapor – apk haber

Algoritmik destek, tweet düzenleme ve gıpta ile bakılan mavi tik gibi Twitter Blue'nun faydalarına rağmen, kullanıcılar yeni takipçiler kazanmakta zorlanıyor ve erişimi yetersiz buluyor.

Algoritmik destek, tweet düzenleme ve gıpta ile bakılan mavi tik gibi Twitter Blue’nun faydalarına rağmen, kullanıcılar yeni takipçiler kazanmakta zorlanıyor ve erişimi yetersiz buluyor.

Twitter Blue’yu erken benimseyen 1.50.000 kişiden yalnızca 68.157’si abonelikleri için ödeme yapmaya devam etti; bu, Twitter Blue’nun kayıp oranının en iyi ihtimalle berbat olduğunu ve ilk abonelerin yalnızca %54,5’inin hizmeti kullanmaya devam ettiğini gösteriyor.

Yenilenen Twitter Blue, neredeyse altı aydır piyasada – mavi onay işaretleri, Tweet’leri düzenleme seçeneği ve bununla birlikte bir dizi başka avantaj sunuyor. Ancak Mashable’a göre Elon Musk’ın Twitter’ı sadece 6.40.000 ücretli abone bulabildi. Şimdi, bu, Elon Musk’ın umduğundan çok uzak olsa da, Twitter Blue’yu erken benimseyen 1.50.000 kişiden Twitter, 30 Nisan itibarıyla yalnızca yaklaşık 68.157 ücretli aboneyi elinde tutabildi.

Washington Post Kasım 2022’de “Duraklama anında Blue Verified’ı da kapsayan Twitter Blue’ya yaklaşık 1.50.000 kullanıcı abone oldu” dedi. Aboneliğin ilk lansmanından sonra, kimliğe bürünme endişeleri nedeniyle hizmet hızla askıya alındı Mavi onay işaretlerinin dağıtılmasından kaynaklanan.

Mashable’a göre, Twitter Blue’yu ilk benimseyen 1.50.000 kişiden yalnızca 68.157’si abonelikleri için ödeme yapmaya devam etti – bu, Twitter Blue’nun kayıp oranının en iyi ihtimalle berbat olduğunu ve ilk abonelerin yalnızca %54,5’inin hizmeti kullanmaya devam ettiğini gösteriyor. . Mashable, verilerdeki tutarsızlıkların, kullanıcıların aboneliklerini iptal etmesinden veya aboneliklerinin sona ermesine izin verip daha sonra geri dönmesinden kaynaklanabileceğini belirtiyor.

Algoritmik destek, tweet düzenleme ve gıpta ile bakılan mavi tik gibi Twitter Blue’nun faydalarına rağmen, kullanıcılar yeni takipçiler kazanmakta ve erişimi ‘yetersiz’ bulmakta zorlanıyor. Geliştirici Travis Brown tarafından Mashable aracılığıyla elde edilen veriler, 2.91.183’ün üzerinde Twitter Blue abonesinin 1.000’den az takipçiye sahip olduğunu ve yaklaşık 1.07.492’nin 100’den az takipçiye sahip olduğunu gösteriyor. Ve yaklaşık 3.352 ödeme yapan abonenin hiç takipçisi yok.

Bir hizmet olarak Twitter Blue’nun uzun vadede nasıl ilerlediğini ve yeni ödeme yapan aboneler bulup bulamayacağını görmek kesinlikle ilginç olacak. Bilakis, Twitter Blue aboneleri için yeni tanıtılan para kazanma avantajları – burada Twitter içerik oluşturuculara bir yıl boyunca iOS ve Android aboneliklerinde %70 ve web’de yaklaşık %92’lik bir indirim sunuyor- bazı yeni kullanıcıları ücretli blue’ya dahil edebilir. tik treni.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın