Tüm Detaylar – apk haber

Şirketin MIUI 14’ü tanıtmayı planladığı Xiaomi 13 serisi lansman konferansının geçen hafta gerçekleşmesi gerekiyordu. Ancak konferans ertelendi ve yeni bir tarih henüz açıklanmadı.

Ertelenen konferansa rağmen, cihazlarla ilgili önemli ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor ve şimdi, GizmoChina tarafından yayınlanan bir rapora göre, bir Xiaomi sözcüsü, bazı eski Xiaomi modellerinin yaklaşan MIUI 14’ü alacağını doğruladı.

Xiaomi’nin Sistem Yazılımı Departmanı başkanı Zhang Guoquan, bir Weibo yorumuna yanıt verirken 28 Kasım’da Mi 10 serisi için MIUI 14 yükseltmesinin yayınlandığını doğruladı. Guoquan, tüm Mi 10 serisi akıllı telefonların MIUI 14 güncellemesini mi yoksa yalnızca birkaç tanesini mi alacağını belirtmedi.

Xiaomi’nin Mi 10 Serisi beş telefon içerir: Mi 10 Lite, Mi 10 Lite Zoom, Mi 10, Mi 10 Pro ve Mi 10 Ultra. Başlangıçta, yalnızca Mi 10 Ultra MIUI 12 ile gönderilirken, diğer modeller MIUI 11 ile kutudan çıktı. Guoqan’ın Weibo hakkındaki yorumları, güncellemeyi yalnızca Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun alacağına işaret ediyor.

Mi 10 Ultra haricinde GizmoChina, MIUI 14 yükseltmesinin Mi 10 serisi için üçüncü büyük güncelleme olacağını bildirdi. Ancak telefonlar, daha yeni modeller için sunulan en güncel güncelleme politikası kapsamında olmadıkları için Android 13’ü almayacak.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın