Tüm Ayrıntılar Burada – apk haber

Google, en son Android 13 QPR3 veya 14 sürümünün, Zil Sesi ve Bildirim ses düzeyi için ayrı bir kaydırıcı sunarak kullanıcıların ses ayarlarında ince ayar yapmasını kolaylaştırabileceğini ima etti.

Önceki Android sürümlerinde, kullanıcılar hem Zil Sesini hem de Bildirim sesini tek bir kaydırıcı aracılığıyla kontrol etmek zorundaydı. Ancak, 9to5Google’ın bildirdiğine göre, işletim sisteminin gelecek sürümlerinde bunun değişebileceğine dair göstergeler var.

Aralık ayında, Android 13 QPR2 Beta 1 piyasaya sürüldüğünde, kullanıcıların “Ses ve titreşim” bölümünde “Zil sesi” ve “Bildirim sesi” için farklı kaydırıcılar oluşturmasına olanak tanıyan bir ADB (Android Hata Ayıklama Köprüsü) komutu sunuldu. cihaz ayarları, toplam beş kaydırıcı için Medya, Çağrı ve Alarm hacmine katılma.

Ancak rapora göre, bildirim/zil sesi ses seviyesi değişikliğinin Android 13 QPR3 veya Android 14’ün Haziran kararlı sürümüne ne zaman dahil edileceği belli değil.

Bu arada Google, hem geliştiriciler hem de erken benimseyenler için sistemde gezinme, gizlilik, performans ve kullanıcı özelleştirmeye odaklanan yeni özelliklerle Android 14’ün ilk halka açık Beta sürümünü yayınladı.

“Bugün, gizlilik, güvenlik, performans, geliştirici üretkenliği ve kullanıcı özelleştirme temel temalarımızı temel alan Android 14’ün ilk Beta sürümünü yayınlıyoruz ve tabletlerde, katlanabilir cihazlarda ve daha fazlasında geniş ekranlı cihaz deneyimini geliştirmeye devam ediyoruz.” Google bir blog gönderisinde söyledi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

(Bu hikaye News18 personeli tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon haber ajansı beslemesinden yayınlanmıştır)

Yorum yapın