Tüm Ayrıntılar – apk haber

Spotify, hizmeti için daha fazla Hintli kullanıcıyı ödemeye ikna etmenin farklı yollarını denemeye devam ediyor. En son plan, müşterileri Premium Mini aboneliğiyle 2 Rs kadar düşük bir fiyata ödüllendirmektir, bu aslında bir hafta için 25 Rs’ye mal olur.

Spotify, kullanıcılarının çoğunu ülkedeki reklam merkezli ücretsiz planda kullanıyor ve birkaç yıl önceki çıkışından bu yana, akış devi, Hintlilerin hizmeti için ödeme yapmasını sağlamak için yenilikçi yöntemler arıyor. Ödüller bu yönde bir hareket gibi görünüyor.

Şirketin ürün müdürü Szymon Kopec, Pazartesi günü bu tweet aracılığıyla kullanıma sunmanın ayrıntılarını paylaştı. Spotify’ın ödül programını Asya’yı düşünerek oluşturduğunu ve bu programın yolculuğunun Hindistan’dan başladığını iddia ediyor. Ödül programının ilk girişimi, 25 Rs’lik orijinal fiyatına karşılık 2 Rs’lik Premium Mini planı sunuyor. Plan bu fiyata nasıl alınır?

Spotify, Premium Mini’yi önümüzdeki 30 gün içinde herhangi bir 10 gün boyunca kullandığınızı ve ödülünüzün bir hafta boyunca 2 Rs’de Premium Mini olacağını söylüyor. Ayrıca, bir gün süren 7 Rs karşılığında Premium Mini’ye sahip olursunuz. Program, kullanıcıların meydan okuyacakları, ödüllendirecekleri ve platformdan her türlü yardımı arayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Mini plan, Spotify’ın mobil ve tablet sürümüyle sınırlıdır. Reklamsız bir müzik deneyimi yaşarsınız ve tek cihazda 30 şarkı ile sınırlı da olsa şarkı indirme şansı da sunarsınız.

Çoğu akış platformunda olduğu gibi, Spotify da Hindistan’da abonelik gelirlerini artırmayı zor buldu. Ücretsiz bir plana sahip olmak yardımcı olmuyor, ancak yayın devi, bunun gibi özel programların Spotify’a daha fazla kullanıcı çekebileceğini ve sonunda reklamsız avatarın tadına baktıklarında, premium planlarda harcama yapmalarını sağlayacağını umuyor olacak. akış platformu.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın