Tüm Ayrıntılar – apk haber

OnePlus, bu ay PC segmentine tam bir eğimle giriyor gibi görünüyor. Şirket, monitörleri piyasaya sürme planlarını zaten paylaşmıştı ve şimdi de 15 Aralık’ta Keychron ile ortaklaşa mekanik klavyeleri piyasaya süreceğini doğruladı.

Yeni geliştirme, şirketin yeni ürünler üzerinde farklı ortaklarla işbirliği yaptığı bir ortak oluşturma platformu olan OnePlus Özelliğinin bir parçasıdır. Keychron ilk ortaklarından biri olacak ve mekanik klavye muhtemelen bu platformun başlangıcı olacak.

Verilen ayrıntılara göre, mekanik klavye, kullanıcıların tuşları özelleştirilebilir segmente koyarak değiştirmelerine olanak tanıyacak. OnePlus, ürünün önümüzdeki yılın başlarında dünya çapında satışa sunulacağını söylüyor. Mekanik klavyeler, bazı ürünlerin yüksek bir fiyat aralığında satılmasıyla teknoloji topluluğunda bir öfke.

Keychron, segmentteki popüler isimlerden biridir ve OnePlus, ürün ve gelecekteki lansmanlar için marka burguları ile birlikte etiketlenir. OnePlus, yaklaşmakta olan cihaz hakkında daha fazla ayrıntı açıklamadı, ancak şirketin bu üründe de tasarım ve kalite anlayışını takip edeceğini umuyoruz. Buna ek olarak, OnePlus ilk olarak 24 ve 27 inç ekranlarla gelen monitör serisini duyuracak. Görünüşe göre OnePlus, dikey ekran desteğine sahip bu modellerden birine sahip olacak, bu da farklı modlarda kullanım için döndürülebileceği anlamına geliyor.

Monitörde ince çerçeveler bulunur ve ekranı tutan stand üzerinde Never Settle sloganı bulunur. Stand ayrıca yüzeye yerleştirmenize izin veren bir platforma sahiptir.

Oyun beklentilerini karşılamak için düşük gecikme süresi ve yüksek performanslı bir görüntü birimi talep eden oyuncuları hedefleyen 165Hz yenileme hızına sahip bir ekran sunması bekleniyor. Monitörler 12 Aralık’ta piyasaya çıkıyor ve aynı tarihte klavye hakkında daha fazla şey duyabiliriz.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın