Tüm Ayrıntılar – apk haber

Saydam arka tasarımı, LED Glyph arayüzü ve bu yılın başlarında Temmuz ayında dalgalar oluşturan birinci sınıf yapı kalitesi nedeniyle Nothing Phone’un (1) yılın en çok beklenen telefon lansmanı olduğunu söylemek mantıklı.

Artık 2023 yaklaşırken, teknoloji meraklıları, Nothing’in kurucusu Carl Pei’ye Nothing Phone’un (1) halefi hakkında sorular sorma konusunda oldukça sesli. Pei sonunda bir sonraki yinelemenin yakın zamanda çıkmayacağını açıkladı.

“Telefon (2) yakın zamanda açılmayacak. Pei bir tweet’te birkaç şeyi iyi yapmaya odaklandık ve diğerleri gibi yılda düzinelerce ürünü seri üretimden çıkarmayacağız” dedi. Android 13 ve sonraki sürümlerle birlikte gelen yazılımdaki büyük iyileştirmelerle.

Carl Pei, Nothing Phone’u (1) daha rafine bir yazılım deneyimine taşıma ihtiyacı konusunda sesini yükseltti. Şirket, mevcut Android 12 yapılarındaki hataları gidermek için Android 13’ü bile erteledi. Ve Pei, Twitter’da sık sık “Android’in en sevdiğiniz ve en az sevdiğiniz yönleri nelerdir?” Gibi sorular yayınladı. İŞLETİM SİSTEMİ.

The Nothing Phone (1) şu anda Android işletim sistemi güncellemeleri için üç yıllık bir sözle ve güvenlik güncellemeleri için dört yıllık bir garantiyle destekleniyor ve bu noktaya kadar, şirket derhal hata düzeltmeleri sağladı.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın