Tüm Ayrıntılar – apk haber

WhatsApp, kullanıcıların mesajları tarihe göre aramasına olanak tanıyan bazı iOS beta test cihazlarına yeni bir özellik sunmaya başladı.

WABetaInfo’ya göre yeni özellik, kullanıcıların bir sohbet içinde kolayca belirli bir tarihe atlamasına olanak tanıyor. Rapor, özelliğin birkaç yıl önce geliştirilmekte olduğunu, ancak yakın zamanda yeniden ortaya çıktığını iddia ediyor.

TestFlight uygulaması için yayınlanan iOS için en son WhatsApp beta 22.24.0.77 güncellemesiyle, belirli beta test kullanıcıları bu işlevi konuşmalarında ve gruplarında kullanabilirler.

Belirli bir tarihteki sohbetleri aramak için, kullanıcıların sohbet içindeki arama işlevini kullanmaları gerekir. Takvim simgesi görünürse bu, özelliğin hesabınız için etkinleştirildiği anlamına gelir. Hatta kullanıcılar bu özelliği kullanarak ilk mesaja atlayabilirler.

Güncellemeyi henüz almadıysanız, tüm beta sürümlerinde olduğu gibi, güncelleme yakında daha fazla kullanıcıya ulaşacaktır.

WhatsApp ayrıca yakın zamanda Topluluklar, Kendin Mesaj Gönder ve ‘altyazılı medyayı ilet’ özelliğini (beta) tanıttı; bu özelliklerden ikincisi, kullanıcıların kişilerine gönderdikleri medyaya altyazı eklemelerine olanak tanır.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın