Tinder, Kullanıcıların Daha Fazla Amaçla Bağlantı Kurmasına Yardımcı Olmak İçin “İlişki Hedeflerini” Tanıttı – apk haber

Flört uygulaması Tinder artık, kullanıcıların bir partnerde ne aradıklarını açıklamalarına olanak tanıyan ‘İlişki Hedefleri’ adlı yeni bir özelliğe sahip. Şirkete göre, özellik Cuma günü birkaç bölgedeki kullanıcılara sunulmaya başlandı ve 5 Ocak 2023’e kadar dünya çapında tüm üyeler tarafından erişilebilir olacak.

Bu özelliğin amacı, kullanıcıların olası maçlara yönelik niyetlerini ve tercihlerini daha verimli ve uygun etkileşimlerle sonuçlanabilecek şekilde ifade etmelerini kolaylaştırmaktır.

“Tinder’ın çoğunluğunu oluşturan genç bekarlar, zamanlarını kiminle geçirdikleri konusunda giderek daha bilinçli hale geliyor. Aslında, Tinder üyelerinin yüzde 72’si ne istediklerini bilen birini aradıklarını söyledi,” dedi Tinder Temel Ürün Başkan Yardımcısı Kyle Miller.

“İlişki Hedefleri, üyelere etkileşimleri üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor ve başka hiçbir yerde kuramayacakları bir bağlantıyı kaçırmadan daha fazla niyetle eşleşmelerine olanak tanıyor.”

“İlişki Hedefleri” özelliğini dünya çapında kullanıma sunmanın yanı sıra Tinder, seçili pazarlardaki test aşamasında üyelerin %50’sinden fazlasının bu özelliği profillerine eklediğini bildirdi.

Bu özelliği kullanmak için, kullanıcıların profil ayarlarına erişmeleri ve altı seçenekten birini seçmeleri yeterlidir: Uzun vadeli ortak, Uzun vadeli, kısa vadeye açık, Kısa vadeli, uzun vadeye açık, Kısa vadeli eğlence , Yeni arkadaşlar veya Hala çözüyorum. Bu, üyelerin niyetlerini ve tercihlerini potansiyel eşleşmelere açıkça iletmelerine olanak tanır ve potansiyel olarak daha uyumlu ve başarılı bağlantılara yol açar.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın