The Wolf Of All Streets, Scott Melker, Bitcoin Fiyatının Dibine Ulaşmanın Bir Süreç Olduğunu Söylüyor

The Wolf Of All Streets olarak da bilinen kripto yatırımcısı, tüccar ve içerik yaratıcısı Scott Melker yeni gruba katıldı. Kripto Ticaret Sırları sunucu Benjamin Pirus ile bir röportaj için podcast. 29 Kasım’da kaydedilen konuşma sırasında Melker, Bitcoin’in (BTC) fiyat tablosunda aradığı şeyler de dahil olmak üzere çok sayıda konu hakkında fikrini vererek ona bir boğa piyasası geçişini düşünmeye başlama zamanının geldiğini söyledi. Melker, varlık dipleri hakkında “Genellikle çok aylık bir süreçtir” dedi. “Bundan daha uzun sürebilir.”

Benjamin Pirus ile Kripto Ticaretinin Sırları dır-dir Cointelegraph’ın yeni podcast programlamasının bir parçası olarak başlatılan birkaç programdan biri. Kripto ticareti yapan ve yatırım yapan kişiliklerle yapılan röportajların yer aldığı dizinin her bölümü, Kripto Ticaret Sırları kripto alanının yatırım ve ticaret tarafıyla ilgili çeşitli konulara odaklanacak.

Röportajın başlarında Melker, Bitcoin’in duyarlılık açısından dibi oluşturduğuna dair potansiyel işaretlere dikkat çekti ve ayrıca BTC’yi aşağıda tutabilecek ana akım faktörleri değerlendirdi. Daha sonra Melker, Bitcoin ve kriptonun geri döndüğünü söyleyebilecek ne aradığından bahsederek çizelgelere işaret etti.

Melker, “Açıkçası, burada daha düşük tepeler ve daha düşük diplerin fiyatına ilişkin bir serideyiz ve bu seri kırıldığında, ayı trendinde teknik bir kırılma ve boğa piyasasına geçişiniz var” dedi. Melker, “Şu anda, son düşük seviyenin 25.200 dolar civarında olduğuna inanıyorum – buna benzer bir şey,” dedi. “Yani, bir boğa piyasasından bahsetmeye başlamak için bile bu seviyenin etkili bir şekilde kırılması gerekir.”

Ayrıca, insanların arayabilecekleri ve bir boğa piyasasına doğru bir rota değişikliğine işaret edebilecek diğer olası fiyatlardan ve grafik hareketlerinden de bahsetti. “Ancak duygusallık söz konusu olduğunda, fiyatlar yükselmeye başladığında her şeyin çok net olacağını düşünüyorum. [people] Kötü haberlere tepki göstermeyi bırakın, insanlar tekrar ilgilenmeye başlar” diye ekledi ve şöyle devam etti:

“Belki daha iyi haberler görmeye başlarız, ancak gerçek bir boğa koşusu görürsek, kaçınılmaz olarak çoğu insan inanmaz. Bunun gerçekten olduğunu düşünmeyecekler. 25.000 $, 32.000 $, 40.000 $ olacak ve sonra bu insanlar nereden satın almaya başlarsa, muhtemelen yerel zirve olacak.

Röportaj, Melker’in geçmişinin arkeolojik arayışları da dahil olmak üzere çok daha fazlasını kapsıyor. Cointelegraph Podcast sayfasının yanı sıra Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts ve TuneIn’de bölüme göz atın.

Bu podcast’te ifade edilen görüşler, düşünceler ve görüşler yalnızca katılımcılara aittir ve Cointelegraph’ın görüş ve düşüncelerini yansıtması veya temsil etmesi gerekmez.

Yorum yapın