Spider-Man 2 Oynanışı, Yeni Elde Taşınabilir Cihazlar ve Daha Fazlası – apk haber

Sony’nin yaklaşık 600 günlük bir sürenin ardından gerçekleştirdiği PlayStation Showcase nihayet sona erdi; yeni duyurular, Marathon by Bungie’nin yeniden canlandırılması, Marvel’s Spider-Man 2 oynanışı ve hatta donanım duyuruları ile bir saat on dakikadan fazla sürdü. Project Q adlı yeni elde taşınabilir uzaktan oynatma cihazı ve PS5 ve PC için yeni PlayStation kablosuz kulaklıkları dahil.

İşte PlayStation Showcase 2023’ten önemli duyurular:

Marvel’s Spider-Man 2 Oynanış

Sonunda Insomniac Games’in Marvel’s Spider-Man 2 oynanışına ilk kez göz attık ve Sony, hem Peter Parker hem de Miles Morales’in yer aldığı 10 dakikadan fazla aksiyon dolu bir sekans göstererek hakkını verdi. Ayrıca Örümcek Adam’ın Zehir güdümlü güçlerini ve avcı Kraven’e ilk bakışı da görmeliyiz.

Oyun, hem Peter hem de Miles’ın hızlı tempolu bir kovalamacada Kertenkele’yi kovalaması ile sona erdi. Ayrıca, Peter Parker’ın Symbiote güdümlü saldırganlığına bir göz attık ve Peter ile Miles arasındaki bir kavganın habercisi oldu. Henüz bir çıkış tarihi yok ancak Sony, oyunun Sonbahar 2023’te çıkacağını söylüyor.

Metal Gear Solid Delta: Yılan Yiyen

Bizim ve diğer sektör uzmanlarının tahmin ettiği gibi, Sony sonunda büyük olasılıkla klasik PlayStation 2 oyunu Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ın yeniden yapımı olacak olan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’ın CGI teaser’ıyla herkesi şaşırttı. . Oyun için fazlasıyla heyecanlıyız, ancak henüz bir çıkış tarihi veya lansman penceresi bilinmiyor. Ancak oyun çok platformlu olacak ve PS5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürülecek.

Bungie’nin Maratonu

Sony, Bungie’yi 3,6 milyar dolara satın aldıktan sonra, şirketten canlı hizmetlere daha fazla odaklanma ve çoklu platforma geçme yönünde beklentiler vardı ve görünüşe göre bir bilimkurgu PvP çıkarma atıcısı olan Marathon’a dönüş aynı anlama geliyor. Sony, Marathon’un şu anda PlayStation 5 ve PC için geliştirme aşamasında olduğunu ve çapraz oynatma ve çapraz kaydetme özelliklerine sahip olacağını söylüyor. Ayrıca oyunun 1994 klasiğinin yeniden çevrimi değil, “yeni bir şey” olduğu iddia ediliyor.

PlayStation VR 2 Oyunları

PS VR 2’nin lansmanından bu yana sadece birkaç ay geçti ve şimdiden sistem için duyurulan daha fazla oyun görmeye başladık. Gösteri sırasında Sony, yakın zamanda yayınlanan Resident Evil 4 yeniden yapımı için bir VR modunun geliştirilmekte olduğunu açıkladı ve ayrıca Crossfire: Sierra Squad ve Meta’s Beat Sabre gibi başlıklar gördük.

Yeni Donanım: PlayStation Project Q ve yeni kablosuz kulaklıklar

Oyun topluluğunda Sony’nin yeni bir taşınabilir sistem piyasaya sürdüğüne dair söylentiler vardı ve bir bakıma, Sony’nin Wi üzerinden çalışan PS5 için 8 inçlik bir uzaktan oynatma cihazı olan Project Q’yu piyasaya sürmesiyle söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı. -Fi ve kullanıcıların yüklü oyunları 60 fps’ye kadar 1080P’de yayınlamasına olanak tanır. Dahili olarak “Project Q” olarak bilinen (perakende adı olmayabilir), uyarlanabilir tetikleyiciler ve dokunsal geri bildirim dahil olmak üzere Sony DualSense denetleyicinin tüm yerel özelliklerini koruyacaktır.

Ek olarak Sony, PS5 ve PC için kayıpsız ses sağlayan PlayStation markalı kablosuz kulaklıkları da tanıttı. Bu ürünlerin tam olarak bulunup bulunmadığı bilinmiyor, ancak bu yıl içinde piyasaya sürülmeleri bekleniyor.

Yorum yapın