Sony’nin Abonelik Hizmeti Lansmandan Sonra Altı Aya Kadar Nasıl Ölçülür? – apk haber

Yenilenen PS Plus hizmetinin Hindistan’da kullanıma sunulmasının üzerinden yaklaşık altı ay geçti. Yeni katman tabanlı abonelik planları, oyunculara olağanüstü bir değer sunarken geniş bir oyun kataloğuna erişim sağlar.

Birçoğu onu Xbox GamePass için potansiyel bir rakip olarak görüyor, ancak Sony, piyasaya sürüldüğü gün hizmette PlayStation Studios oyunlarını başlatmayı planlamadığını belirtti. Buna rağmen hizmet, Ekstra ve Deluxe katmanlar için geniş bir AAA ve bağımsız oyun yelpazesiyle oyuncular için iyi bir değer sunuyor – bunlara Returnal, Ghost of Tsushima Director’s Cut, Demon’s Souls ve daha fazlası gibi PlayStation Studios oyunları dahildir.

PlayStation Plus Abonelik Katmanları

PS Plus artık üç kademede sunuluyor – Temel, Ekstra ve Deluxe.

PlayStation Plus Temel

Yeniden piyasaya sürülmeden önce bir PS Plus aboneliğine sahip olan oyuncular, Essential katmanının insanların geçmişte takdir etmeye başladıkları PS Plus ile aşağı yukarı aynı olduğunu göz önünde bulundurarak burada kendilerini evlerinde hissetmelidir. Abone olduğunuz sürece size ait olan 2-3 aylık oyun sunar – PS5 ve PS4 başlıkları, oyun indirimleri, bulut depolama ve çevrimiçi çok oyunculu oynama yeteneği dahil.

Çoğu kişi için, PS Plus Extra ve Deluxe katmanlarının sunduğu Netflix benzeri oyun kataloğunu oynamak için zamanları olmayabileceklerini göz önünde bulundurarak Essential katmanı en iyi değeri temsil ediyor.

Temel maliyetler 12 aylık plan için 2.999 Rs, 3 aylık plan için 1.199 Rs ve 1 aylık plan için 499 Rs.

PlayStation Plus Ekstra

Ekstra katman, Deluxe planın ek avantajları için ödeme yapmak istemeyen ancak katalogdaki yüzlerce oyuna erişim elde etmek isteyen oyuncular için mükemmel bir orta noktadır. PS Plus Extra, 12 aylık plan için 4.999 Rs, 3 aylık plan için 1.299 Rs ve 1 aylık plan için 749 Rs tutarındadır.

PlayStation Plus Deluxe

Deluxe katman, Essential ve Extra katmanlarının yaptığı her şeyi sunarken aynı zamanda oyun demolarına ve PS1, PS2, PlayStation Hits ve PSP oyunlarını içeren Classics kataloğuna erişim sunar. Sony’nin geniş kitaplığından bazı asırlık klasikleri oynamak isteyen oyuncular için idealdir.

PS Plus Deluxe, 12 aylık plan için 5.749 Rs, 3 aylık plan için 2.299 Rs ve 1 aylık plan için 849 Rs’dir. En iyi değeri (ayda 479 Rs) temsil ettiği için kullanıcıların 12 aylık planı satın almaları önerilir. PS Plus Ekstra maliyeti 12 aylık plan için 4.999 Rs, 3 aylık plan için 2.299 Rs ve 1 aylık plan için 849 Rs’dir.

PS Plus Extra ve Deluxe seviyeleri buna değer mi?

Abonelik planlarına PlayStation Studios oyunlarının eklenmesi, PS Plus hizmetini fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Oyun kataloğuna her ay eklenen yeni oyunlar ile her zaman oynayacak yeni bir şeyler olduğundan, abonelik seviyeleri hem yeni hem de geri dönen oyuncular için büyük değer sunar.

Yakın geçmişte Sony, The Medium, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ve Annapurna Interactive’s Stray gibi oyunları hizmete ekledi. Başlangıçta Sony, hizmetin 1. Gün lansmanlarını içermeyeceğini belirtmişti, ancak lansmanda Stray’in dahil edilmesi Sony’nin daha fazla sürprizi olabileceğini gösteriyor.

PS Plus nasıl satın alınır, kodlar kullanılır?

PlayStation Plus’ı kullanmaya başlamak için bir PSN kimliğine sahip olmak önemlidir. Eğer sahip değilseniz, bir tane oluşturun. Daha sonra doğrudan PlayStation Store’dan bir PlayStation Plus üyeliği satın alabilir veya bir satıcıdan PlayStation Network Cüzdanına Yükleme satın alabilir ve kodu mağaza içi krediler için kullanabilirsiniz. PS Plus üyeliğinizi satın almak için bu kredileri kullanın.

PS Plus, Xbox GamePass’tan daha mı iyi?

Xbox GamePass, Halo, Forza ve şimdi de Bethesda oyunları gibi Xbox IP’leri için 1. Gün sürümleri vaadiyle gelirken, marka, büyük birinci taraf sürümlerinin olmadığı cansız bir 2022 gördü. Buna karşın PlayStation, Ghost of Tsushima, Returnal, Demon’s Souls gibi eleştirmenlerce beğenilen birinci taraf oyunları ve Shadow of the Colossus gibi daha eski oyunları dahil etmeyi garantiledi. Birinci taraf dizisi söz konusu olduğunda, PlayStation’ın üstünlüğü var gibi görünüyor. Bununla birlikte, Xbox ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen A Plague Tale: Requiem, Hitman Trilogy ve Scorn gibi olağanüstü üçüncü taraf oyunlarına sahiptir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın