Snapdragon 8 Gen 2 Yonga Seti, 200 W Şarj ve Beklenen Daha Fazlası – apk haber

iQOO, alıcılar için muhtemelen iQOO 11 olarak adlandırılacak yeni nesil amiral gemisi serisini piyasaya sürmeye hazır. iQOO, cihazları daha önce piyasaya sürmeyi planlıyordu ancak şimdi resmi lansmanı 8 Aralık’ta Çin’de yapmaya karar verdi.

iQOO 10 halefi, yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanan ve cihazın şarj etme kapasitesini artıran en son model olacak. Buna ek olarak, iQOO’nun telefonda daha önce olduğu gibi normal ve Pro varyantına sahip olacak üst düzey kameralar vermesini bekleyin.

iQOO 11 Serisi: Ne Beklemeli?

iQOO 11 serisi, vanilya ve Pro varyantına sahip olacak, ancak şirketin performansından ödün vermek istemediği ve her iki telefonda da yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullandığı söyleniyor. Ancak benzerlikler çoğunlukla burada bitiyor. iQOO’nun 144Hz yenileme hızına sahip bir 2K ekran sunması bekleniyor.

Normal iQOO 11 düz bir tasarıma sahipken, Pro kavisli bir panele sahip olacak. Her iki varyantın da, genişlemeyi desteklemeyebilecek 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili depolama ile sunulması muhtemeldir. iQOO hala Funtouch OS sürümünü kullanıyor ama bu sefer Android 13 sürümüyle.

Görüntüleme cephesinde, iQOO 11’in arkasında üç kamera bulunurken, Pro’da dörtlü arka kamera kurulumu yer alıyor. iQOO’nun işleme ve düşük ışıkta kayıt için Vivo V2 özel çipini kullanması bekleniyor. iQOO 11’in 120W şarj destekli 5.000mAh bataryaya sahip olması gerekirken, Pro varyantının 4.700mAh batarya ünitesi içermesi ancak size piyasadaki en hızlılardan biri olan 200W şarj hızı sunması bekleniyor.

Bu iyileştirmeler, özellikle gelecek yılın başlarında Hindistan gibi pazarlar söz konusu olduğunda, iQOO 11 serisinin fiyat seviyesini yükseltebilir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın