Sızan Video, Pixel 8 Pro Tasarımını ve Potansiyel Sıcaklık Sensörünü Ortaya Çıkarıyor: İşte Bildiklerimiz

Sızan videodan Pixel 8 Pro.  (Resim: 91Cep)

Sızan videodan Pixel 8 Pro. (Resim: 91Cep)

Sızan yeni bir video, düz ekranlı Pixel 8 Pro tasarımını, vücut ısısı ölçümleri için yeni sıcaklık sensörünü ortaya çıkardı.

Bu yılki Google I/O’da Google, ikinci nesil Tensor yonga seti ile çalışan en yeni akıllı telefonları olan Pixel Fold ve Pixel 7a’yı tanıttı. Bununla birlikte, Google’ın Pixel 7 serisine erken bir bakış sağladığı 2022’nin aksine, Pixel 8 serisi önemli ölçüde yoktu.

Ancak, sızan yeni bir video Pixel 8 Pro’yu tüm ihtişamıyla sergilediği için gizlilik ancak bu kadar uzun sürebilirdi. Videoda düz bir ekran, arkadaki kamera kurulumunda küçük değişiklikler ve en önemlisi, arkadaki vücut sıcaklığını okuyabilen yeni bir sıcaklık sensörü ortaya çıktı.

Şimdi kaldırılan 91Mobiles’in izniyle sızan video, arka flaşın hemen altına yerleştirilmiş yeni bir sıcaklık sensörünü gösterdi. Bir kişinin telefonu alnına yakın tuttuktan sonra vücut ısısını kaydetmek için kullanıldı.

Temel tasarım aynı kalırken, Google’ın bu sefer tasarımı daha da iyileştirmesini bekleyebiliriz – kavisli bir panel yerine çok talep edilen düz bir ekranla.

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun üçüncü nesil Tensor yonga setinden güç alması bekleniyor. Bu yeni yonga setinin, kullanıcıların Pixel 7 serisinde ve daha yakın zamanda Pixel 7a’da bildirdiği çok sayıda aşırı ısınma ve sinyal alma sorununu çözmek için tasarlandığını umuyoruz.

Bu yılın önceki render’larına dayanarak, vanilya Pixel 8’in geniş ve ultra geniş lens dahil olmak üzere çift kamera kurulumuna sahip olması muhtemeldir. Öte yandan, daha pahalı olan Pixel 8 Pro, geniş, ultra geniş ve periskop zum lensi içeren üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Yeni telefonun güncellenmiş kamera sensörlerine sahip olup olmayacağı veya mevcut olanlarla devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Yorum yapın