Sıradan Oyuncular Için Daha Ödüllendirici Deneyimler Sunmak Için Blok Zincirinden Yararlanma

Geçtiğimiz on yılda, Las Vegas merkezli ödüllü oyun öncüsü PLAYSTUDIOS, oyunculara gerçek dünyadan ödüller kazanma fırsatı veren, oynaması ücretsiz mobil oyunlardan oluşan geniş bir portföy oluşturdu. Platform, şirketin sınıfının en iyisi kumarhane ve günlük oyunlarından herhangi birini oynayarak sadakat puanları kazanan oyuncuları, çeşitli tanınmış uluslararası eğlence, perakende ve konaklama markalarının ödülleriyle buluşturuyor.

Sürekli ilerleyen bir sektörde, PLAYSTUDIOS sürekli büyümek ve yeni ve dinamik teknolojilere doğru gelişmek için fırsatlar arıyor. Bu yılın başlarında şirket, eski PLAYSTUDIOS COO’su Linda Lee tarafından kurulan bir girişim olan WonderBlocks’u satın aldıktan sonra blok zincirini tekliflerine dahil etme yolunda ilk adımlarını attı.

Yakın zamanda playBLOCKS’un EVP’si ve GM’si olan Lee, “2010’ların başında, oynaması ücretsiz model konsol oyunlarını sekteye uğrattığında dalganın bir parçasıydım,” dedi. “Kaç kişinin mobil ve sosyal oyunları gerçekten hızlı bir şekilde benimsediğini ve konsol oyunlarını tamamen gölgede bıraktığını görmek inanılmazdı. Bu önümüzdeki on yıl, blockchain ve Web3 bozulma on yılıdır. Gerçekleşebilecek çok fazla yenilik var.”

Geleceği dönüştürebileceğiniz topluluğa katılın. Cointelegraph Innovation Circle, blockchain teknoloji liderlerini bağlantı kurmak, işbirliği yapmak ve yayınlamak için bir araya getiriyor. Bugün başvur

Lee, 2012’den 2017’ye kadar PLAYSTUDIOS’ta çalışarak oyun ve sadakat pazarlamasında deneyim kazandı ve dijital reklamcılık ve perakende medyasındaki uzmanlığı için yeni uygulamalar buldu. Diğer ilgi alanlarını keşfetmek için şirketten ayrıldı ve bu da onu, oyun geliştiricilerin Web3 kazan-oyna yeteneklerini kolayca oluşturmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir sadakat platformu olan WonderBlocks.io’yu başlatmaya yöneltti.

Lee, “Kendi şirketimi kurduğumda, PLAYSTUDIOS’ta öğrendiğim birçok kavramı bir blockchain çözümüne uyguladım” dedi. “WonderBlocks ile amacım, oynayarak kazan alanına geçmek isteyen Web2 oyun geliştiricileri için bir tür ‘kutuda blockchain sadakat programı’ yaratmaktı. Artık PLAYSTUDIOS’un bir parçası olduğumuza göre, tek bir oyunun ötesine geçen bir sadakat ve ödül programını simgelemek için blockchain kullanmak istiyoruz. Buradaki fikir, oyuncuların nihayetinde oynadıkları tüm oyunlarda evrensel bir sadakat para birimi kazanıp kullanabilmeleri ve zincirleme gerçekten sahip olabilecekleri değerli ödüllere erişebilmeleridir.

PLAYSTUDIOS’un yeni playBLOCKS bölümü, oyunculara daha ilgi çekici ve ödüllendirici deneyimler sunma potansiyeline sahip blockchain teknolojilerinden ve ekonomik modellerden yararlanarak şirketin “ödüllü oyun”daki liderlik konumunu genişletiyor. PLAYSTUDIOS gelecek yıl yeni Rewards+ platformunu piyasaya sürdüğünde, yeni yetenekler içerecek ve hem oyuncular hem de ödül ortakları için daha güvenli bir pazar yeri sunacak.

Lee, “PLAYSTUDIOS, yarattıkları ödüllü oyun dünyasında yaklaşık 11 yıllık bir deneyime sahip ve mevcut sadakat programımızı kullanan oyuncular için katılım, elde tutma ve para kazanmada önemli bir artış gördük” dedi. “Metaverse, Web3 ve diğer gelişmekte olan teknolojiler odak noktasına geldikçe blok zincirinin platformu daha da geliştirmede nasıl bir rol oynayacağını görmek son derece heyecan verici.”

Bu makale, bağlantıların, işbirliğinin ve düşünce liderliğinin gücüyle geleceği inşa eden blockchain teknolojisi endüstrisindeki üst düzey yöneticiler ve uzmanların incelenmiş bir organizasyonu olan Cointelegraph Innovation Circle aracılığıyla yayınlandı. İfade edilen görüşler mutlaka Cointelegraph’ın görüşlerini yansıtmaz.

Cointelegraph Innovation Circle hakkında daha fazla bilgi edinin ve katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı görün

Yorum yapın