Şimdi En Büyük Kripto Haberlerini Yayınlayın!

Bekleyiş sona erdi! Bekleme listesi katılımcıları için özel bir satış gerçekleştirdikten sonra, Cointelegraph’ın Tarihsel dijital koleksiyon ürünleri resmi olarak piyasaya sürüldü. Nonfungible token basımı özelliği artık dünyanın en büyük kripto haber platformu tarafından yayınlanan makalelerin NFT’lerini toplamak isteyen herkes için açık.

1 Aralık’tan itibaren Cointelegraph tarafından yayınlanan tüm makaleler, Polygon blok zincirinde NFT olarak basılabilir. Bir makale toplamak için kullanıcıların cointelegraph.com’a gitmesi, bir makale seçmesi ve makale resminin altında bulunan “NFT olarak topla” düğmesini tıklaması gerekir.

Düğmeye tıkladıktan sonra, kullanıcılar cüzdanlarını kullanarak ayrıntıları inceleyebilecekleri ve işlemi onaylayabilecekleri bir sayfaya yönlendirilir. Makale basıldıktan sonra, kullanıcı resmi olarak dijital koleksiyonun sahibi olur. Okuyucular, Cointelegraph ile kendi Tarihsel koleksiyonlarını oluştururken, koleksiyonlarını pazarda takas edebilirler.

Cointelegraph’ın genel yayın yönetmeni Kristina Lucrezia Cornèr, “Kripto para birimleri ve Web3’ün canlı dünyasına ışık tutan yüksek kaliteli içerik üretmekten gurur duyuyoruz. Cointelegraph makalelerinin tarihe geçmesiyle birlikte, her gün büyük bir tutkuyla haber yaptığımız ideallere adım adım yaklaşıyoruz.” Mintmade’nin kurucusu ve koleksiyonların yaratıcısı Ivan Sokolov düşüncelerini paylaştı:

“Bir makalenin dijital koleksiyonuna sahip olduğunuzda, hikayeyle yeni bir tür bağlantı kurarsınız. İnsanların neyi toplamayı seçtiklerini görmek ilginç – bu onların neyin değerli olduğuna dair görüşleri. Tarihsel koleksiyon, yalnızca zaten toplananlara dalarak farklı blockchain dönemlerini ve Cointelegraph’ın geçmişini yeniden keşfetme şansı sunuyor.”

Özel satışa katılanlar şimdiden makaleleri NFT’ler olarak toplamaya, en sevdikleri hikayeleri ve Tarihsel NFT koleksiyonlarına dahil etmenin değerli olacağını düşündüklerini seçmeye başladılar. Bazı kullanıcılar, Terra’nın düşüşü ve serpintileri gibi büyük kripto çöküşleri gibi büyük olaylar hakkında hikayeler derleyerek veya hatta Bitcoin’in (BTC) erken tarihini belgeleyerek koleksiyonlar oluşturdu.

Cointelegraph’ın tarihi koleksiyonuna göz atın

İleriye dönük olarak Cointelegraph, NFT sahipleri için Web3-yerel özelliklerini entegre etmek ve Cointelegraph’ın ortaklarından özel indirimler ve kampanyalar başlatmak dahil olmak üzere Tarih koleksiyoncuları için çeşitli deneyimler oluşturmayı planlıyor.

Ek olarak, tüm token sahipleri, merkezi olmayan özerk bir organizasyonun, Tarihsel DAO’nun bir parçası olacak. Koleksiyonerler, çeşitli metrikleri oylayabilecek ve daha sonra hangi özelliklerin geliştirilmesi gerektiğine karar verebilecek.

Şimdi Cointelegraph’ın makalelerini okuyabilir ve kendi Tarihsel NFT koleksiyonunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz! Hangi makaleleri toplayacağınızdan emin değil misiniz? Diğer NFT koleksiyonerleriyle sohbet etmek ve fikir edinmek için Cointelegraph’ın Discord’unun Tarihsel kanalına katılın.

Yorum yapın