Samsung, Yeni Bir Reklamında Flippable Telefon Olmadığı İçin Apple ile Alay Ediyor – apk haber

Samsung, kendi Galaxy Z Flip 4’ü tanıtırken, döndürülebilir bir iPhone’un olmaması nedeniyle yeni bir Dünya Kupası temalı reklamda Apple ile alay etti.

MacRumors’a göre Galaxy Flip telefonlar, Samsung’un Weibo hesabında yayınlanan bir reklamda 2022 Dünya Kupası’ndan ilham alan bir futbol stadyumunda taraftarlar olarak görünüyor.

Galaxy Flip telefonlar tribünlerde tezahürat yapıp dönerken, iPhone’ları andıran birkaç akıllı telefon ekranlarında hüzünlü emojilerle kıpırdamadan Galaxy Flip telefon denizine bakarken seyirciler arasında kalıyor.

Reklamın sonundaki metinde “birlikte katlanma zamanı” yazıyordu.

Geçen ay Samsung, iPhone kullanıcılarını insanlara Android telefonlarına gelmelerini söyleyen reklamıyla alay etti çünkü Apple, iPhone kullanıcılarını her zaman yeni ve kullanışlı özellikler için bekletti.

Android Authority tarafından bildirildiği üzere 30 saniyelik reklam, Samsung’un ABD’deki YouTube kanalında gösterildi.

Samsung, katlanabilir telefonlara sahip olmadığı için Apple ile alay etti. Samsung’un en büyük rakibi olmasına rağmen, iPhone üreticisi henüz harekete katılmadı.

Samsung’un kendi tahminlerine göre Apple, bir yıldan biraz daha uzun bir süre olan 2024’te ilk katlanabilir ürününü piyasaya sürmeyi planlıyor.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın