Resim İçinde Resim Modunda WhatsApp Görüntülü Arama Şu Anda Test Ediliyor, Yakında iPhone’lar İçin Kullanıma Sunulacak – apk haber

WhatsApp, iPhone kullanıcıları için görüntülü aramalar için resim içinde resim özelliğini resmi olarak kullanıma sunmaya yaklaşıyor. WhatsApp’ın iOS’taki beta sürümü, sonunda tüm iPhone kullanıcılarına gelmesi beklenen özelliği şimdi test ediyor. PiP, temel olarak görüntülü görüşme yapmanızı ve mesajlaşma uygulamasını kullanmaya devam etmenizi sağlayan bir araçtır.

Android kullanıcıları bu özelliği birkaç yıl önce alırken, iPhone kullanıcıları bu özelliği iOS 14’ün 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana deneyimleyebiliyorlardı. Görüntülü aramalar için PiP, WhatsApp’ın kullanıcıların YouTube’da PiP modunda video izlemesine izin vermesine benzer şekilde kullanışlı bir araç olacak. ve arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam edin. Beta sürümü şimdilik belirli test kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ancak önümüzdeki yılın başlarında tam kullanıma sunulması bekleniyor.

YouTube’un kendisi size videoları mini ekranda izleme seçeneği sunar, ancak bu özellikten yararlanmak için premium aboneliğe ihtiyacınız olacaktır. WhatsApp ücretsizdir ve görüntülü aramalar için PiP de tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak çalışır. WhatsApp, bu yıl kullanıcılara yönelik aramalarla hızlı adımlar attı.

Mesajlaşma uygulaması artık kullanıcıların, Google Meet ve Zoom’da toplantı bağlantılarına sahip olmanıza benzer şekilde, başkalarının görüntülü veya sesli aramalarına katılmasını sağlamak için Arama Bağlantıları oluşturmasına olanak tanıyor.

Buna ek olarak, WhatsApp aynı görüntülü görüşmede 32 kişiyi destekler ve hatta size diğer kişilerin aramalarını sessize alma seçeneği sunar. Ayrıca bir WhatsApp aramasında diğer kişilere mesaj gönderme seçeneğine de sahip olursunuz.

Bu özellikler, WhatsApp’ı kişisel ve hatta ofis toplantıları için kullanıcılar arasında görüntülü/sesli aramalar için popüler bir seçim haline getirdi. WhatsApp artık bir Grupta 1.024 üyeyi destekliyor ve iOS ve web kullanıcıları, sohbet balonunun yanındaki profil simgelerinin yardımıyla tüm üyeleri görebilir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın