Raporla Aramayı Yükseltmeyi Planlıyor – apk haber

Üretken yapay zeka bu yıl moda bir kelime haline geldi

Üretken yapay zeka bu yıl moda bir kelime haline geldi

Wall Street Journal’ın belgelere atıfta bulunarak Cumartesi günü bildirdiğine göre Google, küresel olarak gençlere hizmet etmeye odaklanarak arama motorunu daha “görsel, atıştırılabilir, kişisel ve insancıl” hale getirmeyi planlıyor.

Wall Street Journal’ın belgelere atıfta bulunarak Cumartesi günü bildirdiğine göre Google, küresel olarak gençlere hizmet etmeye odaklanarak arama motorunu daha “görsel, atıştırılabilir, kişisel ve insani” hale getirmeyi planlıyor.

Hareket, ChatGPT gibi yapay zeka (AI) uygulamalarının hızla popülerlik kazanması ve işletmelerin ve toplumun çalışma şeklini alt üst edebilecek bir teknolojinin altını çizmesiyle geldi.

Rapora göre teknoloji devi, hizmetini, arama sonuçlarını sunmanın geleneksel bir biçimi olan “10 mavi bağlantıdan” daha da uzaklaştıracak ve değişimin bir parçası olarak daha fazla insan sesini dahil etmeyi planlıyor.

WSJ, konuya aşina olan kişilere atıfta bulunarak, önümüzdeki hafta yıllık I/O geliştirici konferansında Google’ın, kullanıcıların “Magi” kod adlı bir proje olan bir AI programıyla konuşmalar gerçekleştirmesine olanak tanıyan yeni özellikleri piyasaya sürmesinin beklendiğini ekledi. .

Üretken yapay zeka, bu yıl, uygulamaların halkın beğenisini kazanması ve şirketler arasında işin doğasını değiştireceğine inandıkları benzer ürünleri piyasaya sürmek için bir telaşa yol açmasıyla moda bir kelime haline geldi.

Alphabet Inc.’in bir parçası olan Google, Reuters’in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

(Bu hikaye News18 personeli tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon haber ajansı beslemesinden yayınlanmıştır)

Yorum yapın