Polis Vücut Kamerası, Araç Muayenesi Sırasında Şüphelinin Tohum Ifadesini Sızdırıyor

Kişisel velayet, kişinin fonlarını güvence altına almanın nihai yolu olarak görülse de, birçoğu tohum ifadeleri fiziksel olarak depolamanın risklerini kabul etmekte başarısız oluyor. Eyalet Polis teşkilatı tarafından Nevada için yapılan bir arama, vücut kamerası tarafından alındıktan sonra bir şüphelinin tohum ifadesini kamuoyuna açıkladı.

Twitter’da dolaşan viral bir video, iki polis memurunun bir şüphelinin arabasını aradığını ve kağıt parçalarına rastladığını gösteriyor. Kağıt parçalarını açtığınızda, şüphelinin çevrimiçi uzlaşmaları önlemek için popüler bir yöntem olan elle yazılmış tohum ifadesini ortaya çıkardığı için, şüphelinin nefsi gözetime güçlü bir şekilde inandığı ortaya çıktı.

Nevada Eyalet Polisi vücut kamerası, şüphelinin tohum ifadesini kaydediyor. Kaynak: Twitter

Olay, memurun vücut kameralarından biri tarafından kaydedildiği için, şüphelinin tohum ifadesi artık kamuoyunun bilgisi haline geldi.

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao videoyu gördü ve yatırımcıları, farklı kripto para depolama yöntemlerinin içerdiği çeşitli riskleri öğrenmeleri konusunda uyardı. O söz konusu:

“Ben özgür seçimin savunucusuyum. Kripto paranızı dilediğiniz gibi tutmakta özgürsünüz. Ancak her yöntemin risklerini öğrenin.”

Video, temel ifadeleri saklamanın en iyi yolu hakkında konuşmaları ateşledi ve en popüler öneri, temel ifadeyi ezberlemek oldu. 12 veya 24 kelimenin benzersiz bir kombinasyonu olan çekirdek ifadeyi ezbere öğrenme fikri kulağa güvenli gelse de, CZ kalıtım eksikliği ve insan zihninin unutkanlığının konu önemli bilgileri depolamaya geldiğinde en büyük iki kusur olduğuna dikkat çekti. “beyin cüzdanında”.

İlişkili: FTX çöküşünden sonra kripto para biriminizi nasıl güvende tutabilirsiniz?

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in fonların kötüye kullanıldığı iddiasıyla tutuklanması, kripto para birimlerinin uzun vadeli depolama stratejilerini yeniden düşünmek için bir işaret olarak algılandı.

Ani bir tepki kripto para borsalarından fonları çekmek olsa da, CEO’lar kripto para birimlerini nerede saklamayı planladıklarına bakılmaksızın yatırımcıların fonunun güvenliğini sağlamak için öne çıktılar.

Yelpazenin diğer tarafında, kripto borsası Paxful’un CEO’su Ray Youssef, Bitcoin’in (BTC) kendi kendine velayeti fikrinden yana. Fonlarını borsadan uzaklaştırmaları için tüm yatırımcılara haftalık hatırlatmalar gönderme sözü verdi.

“Benim tek sorumluluğum sana yardım etmek ve hizmet etmek. Bu yüzden bugün hepimize mesaj atıyorum. [Paxful] kullanıcılar, Bitcoin’inizi kendi kendine velayete taşımak için. Birikimlerinizi Paxful’da veya herhangi bir borsada tutmamalı, sadece burada ticaret yaptığınız kadar tutmalısınız” dedi.

Yorum yapın