Oppo, Find N2 Katlanabilir Cihazıyla Hasselblad Kameralarını Tanıtabilir – apk haber

Oppo’nun Hasselblad kamerayı çok yakında ilk kez kullanacağı bildiriliyor. Şimdiye kadar, akıllı telefonları için kamera markasıyla OnePlus ortaklığını gördük. Ancak yeni bir rapor, Oppo’nun artık kapasitesini yaklaşmakta olan Oppo Find N2 katlanabilir cihazında kullanacağını gösteriyor.

Oppo’nun ikinci nesil katlanabilir modeli, heyecan verici bir olasılık olarak şekilleniyor ve şirket, segmentin en iyileriyle rekabet etmeye kararlı görünüyor. Hasselblad, OnePlus 9, 9 Pro ve 10 Pro akıllı telefonların renk ayarıyla emanet edildi.

Yakın zamanda tüm dünyanın beğenisine sunulabilecek Oppo Find N2 gibi birinci sınıf bir cihaz için üst düzey kamera teknolojisini kullanmak çok önemlidir. Ancak Oppo Find N2 hakkında bizi heyecanlandıran sadece kameralar değil.

Raporlara göre her iki ekranda da kullanılacağı söylenen Samsung E6 AMOLED panel ile ekran teknolojisinin de birinci sınıf olması bekleniyor. Bu paneli kullanmak, içeride ve dışarıda da 120Hz yenileme hızına sahip kaliteli bir ekrana sahip olacağınız anlamına gelir. Parlaklık seviyesinin de her iki ünite için de benzer olması bekleniyor, bu da onu segmentinin en iyilerinden biri yapıyor.

Oppo, muhtemelen Find N serisinin bir parçası olarak iki katlanabilir telefon getirecek ve ikinci modelde Galaxy Z Flip 4 ve Moto Razr 2022 gibi bir kapak tasarımı benimsenecek. İlk yinelemeye kıyasla Oppo’nun üzerinde çalışmış olması bekleniyor. Find N2 ile bize çok yönlü bir ürün sunmak için sorunlar ve aksaklıklar. Şirket, kapaklı katlanabilir modelin kalınlığını azaltmak için elinden gelenin en iyisini yaptı ve muhtemelen ona ekstra dayanıklılık sağlamak için farklı bir menteşe mekanizması kullandı.

Katlanabilir telefonlar kullanım ömürleri boyunca birçok kez açılacağından, cihazın uzun vadede dayanabilmesi için dayanıklılık, ele alınması gereken kritik bir husus haline gelir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın