OnePlus 11 Görüntüleri Sızdı, Yeniden Tasarlanmış Kamera Modülü ve Daha Fazlasını Sunması Bekleniyor – apk haber

OnePlus’ın bir sonraki ana hat amiral gemisi akıllı telefonu olan OnePlus 11’in önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Cihaz, çok sayıda sızıntı ve söylentiye konu oldu ve şimdi telefonun renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

OnLeaks, OnePlus 11’in sızdırılmış görüntülerine dayalı olarak render’ı ortaya çıkarmak için GadgetGang ile ortaklık kurdu. Cihazın son sürümünün nasıl görüneceği henüz belli değil, ancak görüntüler yaklaşan akıllı telefonun tasarımına potansiyel bir bakış sunuyor.

OnePlus 11’in sızdırılan görüntüleri, cihazın arkasında büyük bir kamera çıkıntısı olabileceğini gösteriyor. Kamera sensörleri ve flaş tümseğin içinde dairesel bir düzende düzenlenmiş ve Hasselblad logosu tümseğin sol tarafından merkeze taşınmış. Tümseğin kendisi, telefonun gövdesinin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan parlak bir yüzeye sahiptir.

Sızan görüntülere göre, OnePlus 11 iki farklı renkte gelebilir: Orman Zümrüdü ve Volkanik Siyah.

OnePlus 11 söylenti özellikleri

OnePlus 11’in yeni piyasaya sürülen Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Ek olarak, OnePlus 11, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç QHD+ AMOLED ekrana sahip olabilir. Ekranda delikli bir kamera deliği olduğu söyleniyor ve telefonun arkasında 50 megapiksel birincil kamera, 48 megapiksel ultra geniş sensör ve 32 megapiksel telefotodan oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. lens. 5.000 mAh batarya ile donatılmış olabilir ve 100W hızlı şarj desteği sunar.​

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın