Nothing Phone (2) Bu Yaz Şeffaf Tasarım, Snapdragon 8 Serisi Yonga Setiyle Piyasaya Sürülecek – apk haber

Nothing Phone (2), şeffaf, şeffaf bir arka tasarıma sahip olmayacak.  (Photo by Zana Latif, Unsplash'ta)

Nothing Phone (2), şeffaf, şeffaf bir arka tasarıma sahip olmayacak. (Photo by Zana Latif, Unsplash’ta)

Nothing Phone (2), bu yaz bir amiral gemisi yonga seti ve şeffaf bir arka tasarımla piyasaya sürülecek. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz.

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, Nothing nihayet, Nothing Phone’un (1) halefi olan Nothing Phone’un (2) bu yaz henüz sabit bir yayınlanma oranı olmadan piyasaya sürüleceğini açıkladı. Lansman yaklaştıkça şirketin çıkış tarihini ve cihaz hakkında daha fazlasını açıklamasını beklememiz gerekecek. Marka, amiral gemisi katmanlı yonga seti ve orijinal olarak Nothing Phone (1) ile piyasaya sürülen şeffaf arka tasarım da dahil olmak üzere cihazla ilgili birkaç önemli ayrıntıyı açıkladı. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz.

Nothing Phone’un (2) tasarımının, İsveçli Teenage Engineering firmasıyla ortaklaşa, Nothing’in Phone (1) ile piyasaya sürdüğü şeffaf tasarım estetiğini koruması bekleniyor. Ek olarak, markanın paylaştığı teaser görselinden yola çıkarak Glyph aydınlatmanın geri dönüş yapmasını bekleyebiliriz ve belki de marka bu kez daha fazla kullanım alanı bulacaktır.

Teaser görüntüsü ayrıca, Nothing Phone’a (1) kıyasla boyut olarak büyüyen kırmızı bir LED göstergesinin yanı sıra potansiyel olarak sessiz anahtarı olabilecek gizemli bir anahtarı da ortaya koyuyor.

Spesifikasyonlar açısından, Nothing Phone (2), bir üst orta sınıf yonga seti olan Snapdragon 765 SoC ile piyasaya sürülen Nothing Phone’un (1) aksine, bir Snapdragon 8 serisi SoC’ye sahip olarak bahsi yükseltecek. Spekülasyonlar, Telefonun (2), bu yıldan itibaren Snapdragon 8 Gen 1 ve 8 Gen 2 arasında yer alan Snapdragon 8+ Gen 1 Soc’u içerebileceğini gösteriyor.

Şu anda, telefonun telefoto lens de dahil olmak üzere herhangi bir yeni kamera lensi sunup sunmayacağı veya tamamen yeni bir sensöre sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak, bir dizi telefon incelemesinde, Nothing’in kurucusu Carl Pei, markanın, yazılımı Nothing Phone’un güçlü bir parçası yapmak için çok çalıştığını vurguladı (1), bu nedenle bu sefer gelişmiş kameralar görebiliriz.

Yaz zaten devam ederken, Londra merkezli şirketin yakında cihaz hakkında daha fazla ayrıntı açıklamasını bekleyebiliriz.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın