Motorola, 1 Haziran’da Yeni Katlanabilir Telefonu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor; Moto Razr 40 Ultra Olarak Adlandırılabilir – apk haber

Yeni bir Moto Razr telefon geliyor.

Yeni bir Moto Razr telefon geliyor.

Motorola, 1 Haziran’da potansiyel olarak Moto Razr 40 Ultra olarak adlandırılan yeni katlanabilir telefonu piyasaya sürmeye başladı. İnce tasarım, Snapdragon 8 Gen 2, çift kamera kurulumu bekleniyor.

Motorola, bir süredir katlanabilir (flip) telefonlar üretiyor – bir flip telefon yaratma konusundaki modern yaklaşımı olan Moto Razr’dan başlayarak. Son birkaç yineleme Çin’e özel olsa da, bu sefer marka 1 Haziran’da daha fazla bölgede yeni bir katlanabilir telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Lenovo’nun sahibi olduğu markanın iki yeni model mi yoksa farklı bölgeler için farklı pazarlama adlarına sahip bir model mi tanıtacağı belli değil. Moto Razr 40 serisi altında iki yeni modelin piyasaya sürüleceği söyleniyor: Moto Razr 40 ve Moto Razr 40 Ultra. Adından da anlaşılacağı gibi Moto Razr 40 Ultra’nın son teknoloji donanıma sahip olması ve bu nedenle daha yüksek bir fiyata sahip olması bekleniyor.

Marka, “Senaryoyu çevirin. 1 Haziran.” Ayrıca, bu ayın başlarında, potansiyel olarak yeni Moto Razr telefonunu sergileyen bir görüntü 91Mobiles aracılığıyla sızdırıldı. Sızdırılan görüntü, önceki modellere kıyasla daha ince bir tasarımı ve yeni eflatun benzeri bir renk grubunu ortaya koyuyor.

Teknik özellikler açısından raporlar, yeni katlanabilir cihazın Qualcomm’un mevcut amiral gemisi SoC’si olan Snapdragon 8 Gen 2 ile donatılmış olarak gelebileceğini gösteriyor. Ayrıca 2022 modeline benzer şekilde geniş ve ultra geniş lenslere sahip çift kamera kurulumuna sahip olması da muhtemel.

Marka, telefonun Hindistan’da piyasaya çıkıp çıkmayacağını doğrulamadı. Bununla birlikte, 1 Haziran’da, yeni Razr’ın Hindistan pazarında Galaxy Z Flip 4 ve Oppo Find N2 Flip gibi cihazların yanı sıra büyüyen flip telefon koleksiyonuna katılıp katılmayacağı netleşecek.

Yorum yapın