Mivi Watch Model E Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Fiyatı Kontrol Edin, Özellikler Burada

Hindistan’ın yerli tüketici teknolojisi markası Mivi, Perşembe günü Mivi Watch Model E’nin uygun fiyatlı giyilebilir ürünler pazarına girişini duyurdu. Saat, beş çarpıcı renkte gelir ve bisiklet, koşu, yürüyüş ve yoga gibi önceden yüklenmiş egzersiz modları içerir. Saat hem iOS hem de Android ile uyumludur.

Mivi Watch E Özellikleri ve Özellikleri

Mivi Watch E, 1,69 inç HD dokunmatik ekrana sahiptir ve IP68 toz ve su geçirmezlik derecesine sahiptir ve kullanıcıların onu yüzerken veya egzersiz yaparken takmasına olanak tanır.

Saat ayrıca, adım sayısını izlemeyi ve uyku, kalp atış hızı, kan basıncı, oksijen doygunluğu ve egzersiz verilerini izlemeyi kolaylaştıran bir G sensörüne sahiptir ve adet döngüsü takibi ile birlikte özellikle kadınlar için kullanışlıdır.

5-7 güne kadar pil ömrü ve 20 güne kadar bekleme süresi vaat eden Mivi, 1,5 saatte tamamen şarj olan 200 mAh pil ile kolaylaştırılıyor.

Yapılı için, saatin kadranı silikon kayışlarla birlikte paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca saat, tam müzik kontrolü, kadran seçimi, mesaj basma, günlük çalar saat, fotoğraf kontrolü, hava durumu bilgilerine sahiptir ve 120 spor modu ile 28 dili destekler.

Mivi Saat Model E Fiyat ve Stok Durumu

Mivi, Watch Model E’yi 1.299 Rs fiyatla piyasaya sürdü. Saat Flipkart’ta ve Mivi web sitesinde pembe, mavi, kırmızı, gri, yeşil ve siyah olmak üzere beş renkte satın alınabilecek.

Mivi Kurucu Ortağı ve CMO’su Midhula Devabhaktuni, “Herkesin hem zihinsel hem de fiziksel olarak daha sağlıklı olmaya çalıştığı bu günümüz dünyasında, bir akıllı saat bir aksesuardan çok bir zorunluluktur. Akıllı giyilebilir ürünler portföyümüzü genişletmekten mutluluk duyuyoruz ve Mivians’ın bu yolculukta bizi destekleyeceğini umuyoruz. Hindistan’da Üretilen akıllı saatimiz en iyi teknolojiyle donatılmıştır ve en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Bu bizim için en uygun zaman ve tüketici ihtiyaçlarına göre Hindistan pazarına ideal Made in India ürünlerini sunmak için sürekli çalışıyoruz. Bu lansman ile Hindistan gençliğine yenilikçi teknolojiler sunacağız.”​

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın