Microsoft Yakında Ekipleri Outlook’a Entegre Etmeyi Planlıyor – apk haber

Microsoft, yakında Outlook’a entegre etmeyi planladığı yeni bir özellik olan Teams sohbetini test etmeye başladı.

Yazılım devi, özelliğin Mart 2023’te tüm kullanıcıların kullanımına sunulacağını söylüyor.

The Verge, bu özelliğin, katılımcıların hızlı bir mesaj göndermesi veya sohbeti gözden geçirmesi için bir toplantı bağlamında Outlook’tan kolay bir Teams sohbet deneyimi sağlayacağını bildirdi.

Bu özellikle, katılımcılar ve düzenleyiciler, karşılıklı e-posta göndermek yerine bir toplantıyı gerçek zamanlı olarak tartışmak için sohbet entegrasyonunu kullanabilecekler.

Teknoloji devi, Web üzerinde Outlook’ta arama sonuçlarına Teams mesajlarını da dahil etmeyi planlıyor.

Bu özellik, Teams sohbetlerinde yapay zeka tabanlı dosya önerileriyle birlikte Şubat ayı için planlanıyor.

Rapora göre Teams profil kartları, Şubat ayında bir kişinin profili, iletişim bilgileri, LinkedIn bilgileri ve daha fazlasını içeren genişletilmiş bir görünüme sahip olacak.

Yeni Outlook ve Teams entegrasyonuna ek olarak, Microsoft Teams kısa süre önce programlanmış gönderme, toplantılarda anında yoklamalar, iyileştirilmiş arama sonuçları ve okunmamış mesaj geçişleri özelliklerini kullanıma sundu.

Bu ayın başlarında Microsoft, Facebook gruplarıyla rekabet edebilmek için Android ve iOS’ta video konferans yazılımı ‘Teams’te yeni bir ‘Topluluklar’ özelliği duyurdu.

Bu özellik, kullanıcıların gruptaki herkese kolayca mesaj göndermesine, etkinlikler düzenlemesine ve herkesin görmesi için bunları topluluk takvimine eklemesine olanak tanır.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın