Marvel’s Spider-Man 2 Oynanışı Açıklandı – apk haber

Marvel’s Spider-Man 2’nin uzun zamandır beklenen oynanış görüntüleri nihayet yayınlandı ve sevilen Spider-Man serisinin bir sonraki heyecan verici bölümünü gözler önüne seriyor.

Bu oyun, Sony tarafından düzenlenen mega bir yaz etkinliği sırasında ortaya çıktı.

The Verge, şirketin PlayStation Showcase’in heyecan verici duyurular, beklenmedik sürprizler ve büyüleyici fragmanlarla dolu aksiyon dolu bir saat sunduğunu bildirdi.

2023 sonbaharında piyasaya sürülecek olan Spider-Man 2 ve oyun gösterimi, oyuncuları bekleyen heyecan verici özelliklere bir bakış sunuyor.

Oynanış açıklamasında öne çıkan unsurlardan biri de Avcı Kraven’in tanıtımı.

Geçen yıl duyuru fragmanında alay edildiği gibi, Kraven zorlu bir rakibin peşinde Marvel’s Spider-Man 2’de ilk kez sahneye çıkıyor.

Bu, hem ikonik Örümcek Adamlar Peter Parker hem de Miles Morales için, bir kötü adam galerisi ve Dünya-1048’e yönelik yeni bir Sembiyot tehdidiyle karşı karşıya kaldıklarında sorun yaratır.

Insomniac Games’in Kıdemli Topluluk Yöneticisi Aaron Jason Espinoza, bir blog gönderisinde, oyuncular Peter Parker rolünü üstlenirken oynanış demosunun aksiyon dolu maceraya zemin hazırladığını söyledi.

Devamını oku: Marvel’s Spider-Man 2 oynanışı ortaya çıktı

İkonik Black Suit’i giyen oyun görüntüleri, Peter’ın yeni ve daha agresif savaş yeteneklerini nasıl sergilediğini ortaya koyuyor.

Sembiyot dalları Örümcek Adam’ın saldırılarını güçlendirir, güçlü darbeler indirir ve Kraven’in Avcılarını acımasızca yumruklar.

Kraven’in yüksek eğitimli Avcıları zorlu düşmanlar olduklarını kanıtladıkça savaş stratejisi çok önemli hale geliyor. Blog gönderisine göre, oyuncular avantaj elde etmek için agresif savuşturmalardan, web tabanlı manevralardan ve iyi zamanlanmış kaçışlardan yararlanabilir.

Aaron’a göre oyun, Örümcek Adam’ın savaştaki hünerini daha da gösteren yeni alt etmeler ve dövüş animasyonları da sunuyor.

Özellikle Marvel’s Spider-Man 2, Miles Morales’in hikayede önemli bir oyuncu olarak geri dönmesiyle ikili oynanabilir bir deneyim sunuyor.

Demoda Miles, Harlem’de hain Kertenkele’nin peşine düşerek gelişmiş geçiş mekaniğini ve hız artışını sergiliyor.

Oynanış görüntüleri ayrıca Marvel’s New York’un zengin ve sürükleyici dünyasını vurguluyor. DualSense kablosuz kontrol cihazı, dokunsal geri bildirim ve sürükleyiciliğe katkıda bulunan uyarlanabilir tetikleyiciler ile oyunculara daha yüksek bir duyusal deneyim sunar.

Blog gönderisinde Aaron, Insomniac Games’in Peter Parker ile Symbiote arasındaki kişisel ilişkiyi keşfederek ve bunun kendisine en yakın olanlar üzerindeki duygusal etkisini araştırarak unutulmaz bir oyun deneyimi sunmayı hedeflediğini söyledi.

Hayranlar Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkışını hevesle beklerken Insomniac Games, 2023 sonbaharında çıkacak bir lansman için doğru yolda olduklarına dair güvence veriyor.

Yorum yapın