Makerdao Topluluğu, Coinshares’in 500 Milyon Dolarlık Yatırım Teklifine Karşı Oy Kullandı

Merkezi olmayan borç verme protokolü MakerDAO, kripto yatırım şirketi CoinShares’in, bir yatırım stratejisi olarak getiri için kurumsal borç menkul kıymetleri ve devlet destekli tahvil portföyüne topluluğun fonlarından 100 milyon ila 500 milyon dolar arasında yatırım yapma önerisine karşı oy kullandı.

Sonuçta, oyların% 72,43’ü öneriye karşı çıktı. Topluluk lehte oy kullansaydı CoinShares, MakerDAO’ya “topluluğun tercih ettiği para biriminde (DAI, USDC, USD…) SOFR faiz oranının (26 Ekim 2022 itibariyle %3,01) üzerinde değişken bir APY sağlayacaktı. zincir üzerinde çekilebilir.

Oylama için MakerDAO’nun sayfasında, birkaç üye öneriye neden karşı oy kullandıklarını açıkladı. Feedblack Loops LLC şunları paylaştı:

“Yönetişim, o sırada mevcut olan fazla USDC’yi oyladığından, kasa düzene girene kadar bu tür tekliflere hayır diyeceğiz. Coinshares’in önceden birçok tutarsızlığı vardı, ancak tekliflerinin kafa karıştırıcı kısımlarını ifade etme konusunda iyi bir iş çıkardı. Bir revizyon / farklı bir yaklaşım için iyimser.”

Teklife karşı oy kullanan başka bir kullanıcı olan Llama, “Bu teklifin protokol risk toleransının son derece ötesinde olduğuna inanıyoruz” dedi.

İlişkili: MakerDAO kurucu ortağı Nikolai Mushegian 29 yaşında Porto Riko’da öldü

Ekim ayında MakerDAO topluluğu, 1,6 milyar dolar değerindeki stablecoin USD Coin’in (USDC) emanetçiliğini onayladı. kripto varlıkları için kurumsal bir birincil aracılık platformu olan Coinbase Prime ile. Vesayetin, MakerDAO topluluğunun USDC’de %1,5 ödül kazanmasına izin vermesi bekleniyordu.

14 Ekim’de Cointelegraph, MakerDAO’nun gelirinin 2022’nin üçüncü çeyreğinde kredi talebindeki düşüş ve birkaç tasfiye nedeniyle düştüğünü ve giderlerin yüksek kaldığını bildirdi.

Yorum yapın