Kripto Ve Kapitülasyon — Bir Umut Işığı Var Mı? Piyasa Konuşmalarını Cointelegraph’ta İzleyin

Cointelegraph, Pazar Konuşmaları’nın bu haftaki bölümünde Citadel 256’nın kurucu ortağı ve bir blockchain danışmanlık ve yapı platformu olan MetaMesh’in kıdemli danışmanı Magdalena Gronowska’yı ağırlıyor.

Bu hafta, kripto alanında olup biten her şeye derin bir dalış yapıyoruz – Gronowska’nın Sam Bankman-Fried ve tüm FTX destanına ve ayrıca BlockFi’nin iflasına profesyonel bakış açısını alıyoruz. Bitcoin (BTC) madencileri de kârlarının yavaş yavaş düştüğü zorlu birkaç ay geçirdi. Çoğu madencinin, özellikle çoğu şu anda borçlarını yönetmek için mücadele ederken, dükkanını kapatıp Bitcoin’lerini satarken hala biraz kar elde etme olasılığı nedir? Bu, piyasanın geri kalanını nasıl etkileyecek?

Boğa piyasası sırasında, enerji ve Bitcoin madenciliği şirketleri arasında pek çok sinerji oluştu. Bu mevcut genişletilmiş kripto kışı bu planları ve ilişkileri etkiledi mi? Sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olduğu ve aynı zamanda kurumsal ölçekli bir Bitcoin madenciliği şirketi olan Citadel 256’nın kurucu ortağı olduğu için Gronowska’ya bu konudaki değerli görüşlerini soruyoruz.

Terra’dan FTX’e ve çöken borsalara kadar kripto endüstrisinden çıkan tüm son olumsuz hikayelerin ışığında, bu durum kitlesel benimsemeyi ve kurumsal yatırımcıları ne kadar geriye itti? Sektöre olan güven sonsuza kadar mı kırıldı?

Kripto savunucuları, en uzun süredir, daha az düzenlemeyi veya hiç düzenlemeyi savundular ve otorite karşıtı ve mahremiyet yanlısı oldular, ancak son olayların ışığında, çoğu düzenleme ihtiyacını ve belirli bir miktarda hükümet gözetimini anlamaya başladı. Ancak ne kadarı çok fazla veya çok az düzenlemedir ve ne tür düzenlemeler kripto yatırımcılarına en çok fayda sağlar ve aynı zamanda büyüyen ve sağlam bir pazarı teşvik eder?

Tüm cevaplar ve daha fazlası için sonuna kadar takipte kalmayı unutmayın. Gösteri boyunca sorularınızı ve yorumlarınızı da alacağız, bu yüzden hazır olduklarından emin olun.

Pazar Konuşmaları akışları her Perşembe 12:00 pm ET’de (17:00 pm UTC) canlı olarak yayınlanır. Her hafta, kripto ve blok zinciri endüstrisinden en etkili ve ilham verici kişilerden bazılarıyla röportajlar yayınlıyoruz. Bu nedenle, gelecekteki tüm videolarımız ve güncellemelerimiz için Cointelegraph’ın YouTube sayfasına gittiğinizden ve bu Beğen ve Abone Ol düğmelerini parçaladığınızdan emin olun.

Yorum yapın