Karma Gerçeklik Başlığı, iOS 17 ve Daha Fazlası Bekleniyor – apk haber

Apple WWDC 2023 açılış tarihi onaylandı

Apple WWDC 2023 açılış tarihi onaylandı

Şirket, yeni eklemelerle birlikte iPhone, iPad ve Mac’ler için yeni platformlarını sergileyecek.

Apple WWDC 2023 çok yakında ve şirket şimdi Apple CEO’su Tim Cook ve yöneticilerinin 5 Haziran’da yapacağı açılış konuşmasıyla başlayan bu yılki geliştirici konferansının ayrıntılı listesini paylaştı. Apple YouTube sayfası ve Apple TV uygulaması dahil olmak üzere farklı platformlar. İşte Apple WWDC 2023 etkinliğinin tüm detayları ve bu yıl şirketten duymayı bekleyebilecekleriniz:

Apple WWDC 2023 Dizilimi

WWDC 2023 açılış konuşması

Ana halka açık etkinlik, yöneticileriyle birlikte Tim Cook’un ev sahipliği yapacağı WWDC 2023 açılış konuşmasıdır. Durum böyleyken, açılış konuşmasının yeni iOS 17 sürümü, watchOS 11 sürümü ve yeni macOS sürümü hakkında ayrıntıları paylaşmasını bekliyoruz.

Son zamanlarda Apple’ın açılış konuşmasına donanım ürünleri getirdiğini de gördük ve bu yıl, etkinlik teaser’ına göre muhtemelen görünen tamamen yeni karma gerçeklik kulaklığı olabilir. Yeni bir 15 inçlik modelin duyurulacağını öne süren raporlarla yeni bir MacBook Air modeli de görebilirsiniz.

Apple WWDC 2023 açılış konuşması, 5 Haziran Pazartesi günü saat 22:30’da (IST) Apple TV, Apple YouTube sayfası ve Apple Events sayfasında canlı olarak yayınlanacak. Etkinlikten tüm canlı güncellemeleri takip edebilir ve diğer ayrıntıları alabilirsiniz.

WWDC 2023’te Daha Fazla Etkinlik

Apple, açılış konuşmasına ek olarak, uygulama geliştiricilerin Apple’ın ürünleri için tanıtacağı yeni araçlara ve özelliklere erişebileceği Platformlar Birliğin Durumu gibi geliştirici merkezli etkinlikler düzenleyecek. Aynı gün Apple, geliştiricilerin çabaları ve teknik uzmanlıkları için ödüllendirildiği Tasarım Ödüllerine sahip olacak.

Hepsi bu kadar değil, geliştiriciler ayrıca Apple’daki uzmanlara tam erişime sahip olacak ve onlara yeni uygulamalar geliştirecek ve App Store’da başarılı olmak için yeni numaralar öğrenecek.

Yorum yapın