Kâr Amacı Gütmeyen Topluluk Gündemi: Copley Hastanesi Ve Northeastern Vermont Bölge Hastanesi


Resepsiyon Alanı, Union Bank tarafından mümkün kılındı

Union Bank, hizmet verdiğimiz topluluklara geri vermeye her zaman öncelik vermiştir. Aslında geçen yıl kuzey Vermont ve kuzey New Hampshire’da 175’in üzerinde kar amacı gütmeyen kuruluşa anlamlı destek sağladık. Gıda raflarından ve Gezici Yemekler, toplum sağlığı hizmeti sağlayıcılarına ve kanser araştırmalarına, düşük ve orta gelirli konut projelerine, performans sanatları ve gençlik sporlarına, yürüyüş organizasyonlarına ve daha fazlasına. Cömertliğin kasabalarımızda ne gibi bir fark yaratabileceğini anlıyoruz, bu bizim DNA’mızda var çünkü biz de burada yaşıyoruz. Her sezon, kar amacı gütmeyen ortaklarımızın yaptığı harika işlerden bazılarına odaklanacak bir makale ayıracağız. Bu parçada, Copley Hastanesi ve Kuzeydoğu Vermont Bölge Hastanesi’ni öne çıkarıyoruz.

Morrisville, VT’deki Copley Hastanesi

Union Bank’ın Morrisville, VT’deki genel merkezinden sadece bir mil kadar uzaklıkta yer alan Copley Hastanesi, kaliteli, şefkatli, kişiselleştirilmiş, son teknoloji tıbbi bakımın benzersiz bir karışımını sunan, kar amacı gütmeyen bir kritik erişim hastanesidir. küçük, sıcak, samimi bir ortam. Copley, İlk 100 Kritik Erişimli Hastane arasında gösterildi; bir HealthStrong hastanesi ve New England’daki En İyi 50 hastaneden biri seçildi (hasta memnuniyetine göre).

Union Bank, son beş yılda 100.000 $’dan fazla ve 1980’den beri 600.000 $’dan fazla bağışta bulunarak Copley Hastanesi’nin uzun süredir destekçisidir. Birçok memurumuz ve yöneticimiz Copley Yönetim Kurulu’nda hizmet vermiştir. Son zamanlarda Union Bank, yeni bir MRI satın alınmasını ve bu yeni birimi desteklemek için gereken inşaatı destekledi.

Copley’nin MRG’si ömrünün yaklaşık beş yılını geçmişti ve gerçek hastane binasının dışında geçici bir karavana yerleştirilmişti. Hastalar hastaneye giriş yapacak ve ardından görüntüleme çalışmalarını yaptırmak için fiziksel olarak binayı terk etmek zorunda kalacaktı. MR tüneli çok dardı ve klostrofobik, hatta sadece geniş omuzlu hastalar için 30 dakika geçirmek için rahat bir yer değildi. Hastalar, son derece yüksek görüntü netliği gerektiren hizmet için genellikle başka hastanelere yönlendiriliyordu.

Resimde: Yeni eklenen MRI makinesi ile radyoloji teknisyenleri

Aynı zamanda, MRG’lere olan talep önemli ölçüde arttı. Yaklaşık beş yıl içinde, Copley Hastanesi günde 5-6 MRI hastası görmekten genellikle günde 10’a çıktı. Teknolojideki hızlı ilerlemeler, multipl skleroz, meme kanseri ve erken müdahalenin hayat kurtarıcı tedavi için anahtar olabileceği diğer hastalıklar dahil olmak üzere geniş bir kronik hastalık incelemeleri yelpazesinde MRG kullanımının daha fazla benimsenmesine yol açmıştır.

Ocak ayında Copley, yepyeni, son teknoloji ürünü bir Siemen MRI cihazının hizmete alınmasını tamamladı. Ünite çok daha keskin görüntü çözünürlüğü, çok daha hızlı görüntü işleme ve daha rahat bir deneyim sağlar. Hastalar makine çalışırken film izleyebilir veya müzik dinleyebilir. Copley’in MRI hizmetlerini binanın içine ve kendi süitine taşımak, hastalar ve Copley ekibi için büyük bir avantaj. Acil Servis ile MR römorku arasındaki mesafe oldukça uzundu ve acil servise yaralarının kapsamının belirlenmesi için MR çekilmesi gereken hastaların çok dikkatli taşınması gerekiyordu. MR’ın Acil Servis ve Cerrahi Ünite yakınında bulunması büyük bir avantajdır.

Sieman’ın MRG’si (New England’daki en yenisi) artık Copley Hastanesi’nin ortopedi, omurga lezyonları, tümörler, felçler ve kanserle ilgili hastalıkların yanı sıra beyni ve kan damarlarını etkileyen hastalıkları belirlemesine olanak tanıyor. Hastane için gerçekten bir oyun değiştirici oldu.

Copley Hospital’ı nasıl destekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerine göz atın: https://www.copleyvt.org/support-copley/give-to-copley/

St. Johnsbury, VT’deki Kuzeydoğu Vermont Bölge Hastanesi

Vermont’un Kuzeydoğu Krallığı’nda yer alan Northeastern Vermont Bölge Hastanesi (NVRH), 25 yataklı kritik erişim hastanesi, çok sayıda birinci basamak klinikleri, özel ve cerrahi hizmetler, doğum merkezi ve 24 saat hizmet veren bir doktor içeren sağlam bir kırsal sağlık sistemidir. kadrolu acil servis. NVRH, hizmet verdiği topluluklardaki tüm insanların sağlığını iyileştirmeye ve şefkatli palyatif bakım sağlamaya kendini adamıştır. NVRH, mükemmel bakımla tutarlı olarak en düşük maliyetle toplum ihtiyaçlarına odaklanan yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunar.

Union Bank, NVRH’nin yinelenen bir destekçisidir. Covid-19 salgınının zirve yaptığı dönemde Union Bank, Northeastern Vermont Bölge Hastanesi’nin yardım fonunu desteklemeye katıldı. Fon, NVRH’nin koruyucu önlükler ve maskeler gibi kritik ekipman satın alma, hastane ortamını COVID ile enfekte hastalara daha iyi bakım sağlayacak şekilde yeniden yapılandırma ve COVID-19 ile ilgili zorluklarla karşılaşan personeli destekleme gibi ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamasını sağladı.

St. Johnsbury, VT'deki Kuzeydoğu Vermont Bölge Hastanesi

NVRH’de Hayırseverlik Direktörü Emily Hutchison, “Pandeminin başlarında, bireylerden veya işletmelerden yardım almak için topluluğa ulaşma konusunda başlangıçta temkinliydik” diyor. “Topluluğumuz, hastanemiz ve sağlık hizmetleri için her zaman destek ve ilgi gösterdi. Yeni ekipman ve solunum malzemeleri ihtiyaçlarımızı karşılamamıza yardımcı olması için NVRH Covid Yardım Fonu’nu duyurduğumuzda, Union Bank cömert bir hediye verdi. Ayrıca, biz sormadan Union Bank, ticari işlem ücretlerimizi Nisan, Mayıs ve Haziran 2020’de NVRH’ye geri bağışladı. fon sağlanacak” dedi.

Pandemiden önce, Union Bank kendini NVRH’nin topluluk ortağı olmaya adamıştı. Bankanın hastane için desteklediği ilk bağış toplama kampanyalarından biri, topluma NVRH’de kurulan bir kanser merkezinin sağlanmasına ve yenilenmiş bir doğum merkezinin finanse edilmesine yardımcı olmaktı. Union Bank ayrıca, NVRH’nin ekipman ve malzeme tedarikini desteklemek için yıllık fon sağlamaya yardımcı olur.

Northeastern Vermont Bölge Hastanesi, görülmek ve tedavi edilmek için şehir dışına elverişsiz bir yere gitmek zorunda kalmadan toplumlarına ihtiyaç duydukları bakımı sağlamak için güvenilir tesislere sahiptir.

NVRH, bakım ve hizmetlerini sağlamak için topluluktan ve yerel işletmelerden gelen hayırsever hediyelere ve bağışlara güvenmektedir. Hastane, tıbbi prosedürlerinden çok az kar elde ediyor ve düşük işletme marjlarına sahip, bu nedenle verilen her dolar, toplumun sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya gidiyor. Destek sağlamak için NVRH Yıllık Fonuna bağışta bulunabilirsiniz. Yardım edebileceğiniz yollar hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerindeki NVRH Verme sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.Source link

Yorum yapın