Instagram, Yeni Metin Tabanlı Uygulamayla Twitter’a Meydan Okumaya Hazır: Rapor – apk haber

Meta, uygulamanın erken bir sürümünü denemeye olan ilgilerini ölçmek için yetenek ajansları ve ünlülerle iletişim kuruyor.  (Twitter ve Instagram logolarından kolaj/Reuters)

Meta, uygulamanın erken bir sürümünü denemeye olan ilgilerini ölçmek için yetenek ajansları ve ünlülerle iletişim kuruyor. (Twitter ve Instagram logolarından kolaj/Reuters)

Rapora göre, Facebook ebeveyni ürünü etkileyiciler ve bazı içerik oluşturucularla test ediyor

Bloomberg News’in Cuma günü konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Meta Platforms’un Instagram’ı Twitter ile rekabet edecek ve Haziran ayında çıkış yapabilecek metin tabanlı bir uygulama yayınlamayı planlıyor.

Rapora göre, Facebook ebeveyni ürünü etkileyiciler ve bazı içerik oluşturucularla test ediyor.

Şirket, Reuters’in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Verge muhabiri Alex Heath bir haber bülteninde, Meta’nın Instagram ile entegre olacak olan uygulamanın erken bir sürümünü denemeye olan ilgilerini ölçmek için yetenek ajansları ve ünlülerle iletişime geçtiğini söyledi.

Kaliforniya’daki UCLA’da sosyal ve etkileyici pazarlama eğitimi veren Lia Haberman’ın bir haber bültenine göre, “Merkeziyetsiz uygulama Instagram’ın arkasına inşa edildi ancak Mastodon gibi diğer bazı uygulamalarla uyumlu olacak”.

(Bu haber News18 personeli tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon haber ajansı beslemesinden yayınlanmıştır – Reuters)

Yorum yapın