Icici Lombard Ve Au Small Finance Bank, Banka Sigortacılığı Için Anlaşma Yaptığını Duyurdu

YENİ DELHİ: ICICI Lombard General Insurance, AU Small Finance Bank ile bankasürans anlaşması yapıyor. Ortaklık, bankanın çeşitli müşterilerinin hayat dışı sigortacının portföyüne erişmesini sağlayacak ve Hindistan genelinde penetrasyonu artıracak.

AU Small Finance Bank, Hindistan’daki dağıtım ayak izlerini genişletiyor ve bu bağlantı, genel sigorta teklifini ICICI Lombard tarafından sunulan çevik, dijital ve kağıtsız çözümlerle zenginleştirmeyi amaçlıyor. Tüm ürün paketi, 20 eyalet ve 2 birlik bölgesine yayılmış 980’den fazla bankacılık temas noktasında sunulacak. Müşteri odaklı ürünler, müşterilere ve ailelerine uzun vadeli finansal güvenlik sağlayacaktır. Yenilik ve tutarlılık yoluyla müşterilere en iyiyi sunmaya inanan her iki kuruluşla, bu ortaklık müşterilere her iki dünyanın da en iyisini sunacaktır.

ICICI Lombard İcra Direktörü Sanjeev Mantri, “…Bu ortaklık, bankanın geniş ağı aracılığıyla dağıtım ve büyüme fırsatlarımızı daha da güçlendirmeye yardımcı olacak. Risk yönetimine yönelik kapsamlı özelleştirilmiş çözüm yelpazemizle, Hindistan genelinde çeşitli müşteri segmentlerine hitap edebileceğimizden eminiz.”

AU Small Finance Bank İcra Direktörü Uttam Tibrewal, “…Finansal hizmetler buketimizi ve müşteri değeri teklifimizi genişleterek, yardımcı olurken mevcut ürün ve hizmet yelpazemize değer katmak için ek bir genel sigorta ortağıyla ortaklık kurmak istedik. müşterilerimiz daha iyi finansal güvenlik için plan yapıyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlama ve onlara özel ihtiyaca dayalı çözümler sunma ve sorunsuz hizmetler sunma becerisine ve deneyimine sahip olduğuna inandığımız ICICI Lombard’ı değerli sigorta ortağımız olarak memnuniyetle karşılıyoruz…”

Hepsini yakala İş haberleri, Piyasa Haberleri, Flaş Haber Olaylar ve Son Haberler Live Mint’teki güncellemeler. İndir Nane Haber Uygulaması Günlük Piyasa Güncellemelerini almak için.

Daha
Az

Yorum yapın