Hyperledger kuruluşu, ekosistemi geliştirmek için 3 Blockchain aletlerinin yeni verisyonunu piyasaya sürdü. – Popüler Ekonomi

Girirşimci Blockchain firması olan Hyperledger kuruluşu 3 tane gelişmekte olan yolharita projelerini sundu; Cactus 1.0,FireFly 1.0 ve önizleme versiyonda olan İroha 2.0 long term support (LTS).

 
Linux kuruluşunun kanaatları altında çalıştırılan, güncellenen veritabanıyla 14 ekosistemi Hyperledger destekliyor. Bu 3 tane konuşlandırılan teknolojik aletler Blockchain alanları ve tüketici hakları,Web3 ve merkezsizleştirilmiş uygulamalar(Dapps) a destek çıkmayı düşünüyor. 
 
Hyperledger kuruluşunun yönetici direktoru Daniela Barbosa bu başarıyı yansıtır diye bilirttiği “momentumlu  yüksek seviyeli bir gelişme görülen Hyperledger kuruluşunda aynı zamanda girişimli Blockchain marketlerine yüksek seviyeli bir olgunluk kazandı” bunu belirtmeden önce: 

“girişimli Blockchain esas değerini Endüstri içinde iyi kanıtlandı, ve bizim global ve genişlemekte olan bizim toplumuz artık zengin bir ekosistem yaratıyorlar ki bu birbirine bağlanmış, uyumlu çözümlenen bir dalga yaratacak .”

 
 The Hyperledger Global Foundation (HGF) ekim 12 den 14 a kadar sürecek olan yıllık konferansını Dublin,İrlanda da Hyperledger topluluğu içindeki girişimcileri ve katılımcılarla birlikte başlatılcak.   

İlişkili: iklim,blockchain ve CBDCs: Hyperledger dan Karen Ottoni ile bir röportaj 
Paris Blockchain haftasında Muhabir Hyperledgerın ekosistem direktoru,Karen Ottoni ile birlikte oturdular, ve etkili iklim değişiklik hedefleri, Bitcoin minning kullanışı aynı zamanda Central bank dijital currencies (DCBD) konuları üzerine muzakere ettiler. 

Yorum yapın