Huobi Ve Poloniex, Bir Birleşmenin Ilk Kez Reddedilmesine Rağmen Stratejik Ortaklık Ilan Etti

Huobi ve Poloniex, 30 Kasım’da stratejik bir ortaklık ilan ettiler. İki kripto para birimi borsasının planlı bir şekilde birleştiğine dair raporlar ortaya çıktı ve geçen hafta reddedildi.

İki borsa, Huobi’nin HT madeni para ekosistemi geliştirme, bağlantı, likidite paylaşımı ve küresel uyumluluk konularında “aşamalı bir şekilde işbirliği yapacak”. Aralık ayından itibaren Huobi Danışma Kurulu, potansiyel olarak doğrudan Huobi’de listelenen en iyi performans gösterenlerle birlikte tüm Poloniex projelerini aylık olarak değerlendirecek.

Birleşmeden söz başlamak Wu Blockchain’den bir tweet ile. Poloniex, iki borsadan açık ara daha büyük. Amerika Birleşik Devletleri kullanıcıları tarafından kullanılamaz.

Çin borsası bu yıl bir takım değişiklikler gördü. Haziran ayında bir yatırım kolu başlattı. Kurucu ortak Leon Li, Ağustos ayında hissesini sattığını bildirdi. Hong Kong merkezli About Capital, Ekim ayında Huobi’nin kontrol hissesini satın aldı. Kasım ayının başlarında, yaygın işten çıkarmalar ve istifalar hakkındaki haberleri yalanladı.

Huobi’nin genel merkezini Dominik Cumhuriyeti’ne taşımayı planladığı bildiriliyor.

Birleşme duyurusuyla aynı gün Huobi, etkileyiciler için %50’ye kadar Spot komisyonu ve %60’a kadar vadeli işlem komisyonu sunan, yükseltilmiş bir ortaklık programı oluşturduğunu söyledi.

İlgili: Dominika, dijital kimlik programı için Huobi ile çalışıyor

Poloniex, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile geçen yıl kayıt dışı menkul kıymetler sattığı iddiasıyla 10 milyon dolarlık bir anlaşmaya vardı. ” uygulama çabalarında. Polonium, Haziran ayında Güney Koreli düzenleyiciler tarafından bloke edildi.

Yorum yapın