Hindistan”da Çevrimiçi Buluşma İçin Uygulamanın Güvenlik Özelliklerini Kontrol Edin – apk haber

Çevrimiçi flört Hindistan’da popülerlik kazandıkça, artan sayıda kullanıcı potansiyel eşleşmeler bulmak için Tinder gibi uygulamalara yöneliyor. Ancak, internetteki her şey gibi, kullanıcıların flört ederken güvende olmalarına yardımcı olabilecek belirli özelliklerin farkında olmaları önemlidir. Tinder, kullanıcıların yararlanabileceği, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli güvenlik önlemlerine sahiptir:

Karşılıklı Eşleştirme: Karşılıklı Eşleştirme yardımıyla, Tinder’da bir konuşma başlatmak için her iki kullanıcının da karşılıklı olarak birbirinin üzerine kaydırmış olması gerekir. Bu özellik, yabancılardan gelen istenmeyen mesajları önlemeye yardımcı olur ve her iki tarafın da birbirini tanımakla ilgilenmesini sağlayarak zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Biyolojik Rehberlik: Profilinize çok fazla kişisel bilgi eklemekten kaçınmanıza yardımcı olması için Tinder’ın Biyo Rehberlik aracını kullanın. Aracı kullanarak biyografiniz hassas materyallerden arındırılır ve platformda nelerin paylaşılmasının uygun olduğu konusunda tavsiye alırsınız.

Fotoğraf Doğrulama ve Görüntülü Sohbet: Kullanıcılar, Tinder’ın Fotoğraf Doğrulama özelliğini kullanarak, eşleşmenizin profil resminin doğru olduğundan emin olabilir. Yalnızca fotoğrafları doğrulanmış profilleri görmeyi bile seçebilirsiniz. Öte yandan, Tinder’ın görüntülü arama özelliği, onunla şahsen buluşmaya gitmeden önce eşinizin gerçek olduğunu doğrulamanıza olanak tanır.

VİDEO İZLEYİN: Cep Telefonu Patladı, 8 Yaşındaki Kız Öldü

Raporlama: Artık sorunları doğrudan bir profilden veya eşleşme listesinden bildirebilirsiniz. Tinder, her raporun ciddiye alındığını iddia ediyor ve şirket, taciz içeren sohbet yorumlarını doğrudan sohbet penceresinden bildirmeyi daha da kolaylaştıran yeni bir araç tanıttı.

Bu seni rahatsız ediyor mu: Bu özelliği kullanarak, uygunsuz bir mesaj alırsanız—DTBY size ‘Bu Sizi Rahatsız Ediyor mu?’ Cevabınız evet ise, size göndereni uygunsuz davranışları nedeniyle şikayet etme seçeneği sunulur.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın