Google, Yapay Zeka Desteğini İkiye Katlarken Gmail İçin “Yazmama Yardım Et” Özelliğini Tanıttı – apk haber

Gmail yeni yapay zeka ürünleri alıyor.

Gmail yeni yapay zeka ürünleri alıyor.

Google I/O 2023 açılış konuşması sırasında Google, Gmail için yeni “Yazmama yardım et” özelliği de dahil olmak üzere sayısız yeni yaşam kalitesi özelliği sunarak yapay zekayı insanlar için daha yararlı hale getirme sözünü iki katına çıkardı. Tüm detaylar burada.

Google I/O 2023 açılış konuşmasının sona ermesiyle arama devi, Gmail için yeni ‘Yazmama yardım et’ özelliği de dahil olmak üzere sayısız yeni yaşam kalitesi özelliği sunarak yapay zekayı insanlar için daha yararlı hale getirme sözünü iki katına çıkardı.

Sundar Pichai, Gmail’in kullanıcılara sağladığı kolaylığı vurguladı ve daha önce Akıllı oluşturma gibi özellikleri kullanıma sunduktan sonra, Gmail için bir sonraki gelişme olarak ‘Yazmama yardım et’ özelliğinin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Açılış konuşması sırasında Sundar, yeni “Yazmama yardım et” özelliğinin kolaylaştırabileceği belirli bir kullanım örneğini vurguladı. Örneğin, bir havayolu uçuşu iptal ederse ve size tazminat olarak bir kupon kodu içeren bir özür e-postası gönderirse – yeni özellik, bu tür e-postalara yanıtlar oluşturmanıza yardımcı olabilir – yanıtı genişletmenin, özetlemenin ve tonunu değiştirmenin birden fazla yolu ile Göndermek.

Sundar, “İstediğiniz şeyin istemini yazmanız yeterlidir – tam bir geri ödeme isteyen bir e-posta – oluştur’a basın ve tam bir taslak görünür,” dedi.

“Önceki e-postadan uçuş ayrıntılarını kolayca alıyor. Göndermek istediğiniz şeye oldukça yakın görünüyor, ancak belki daha da hassaslaştırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda, daha ayrıntılı bir e-posta, geri ödeme alma şansını artırabilir. “Yazmama yardım et”, Çalışma Alanı güncellemelerimizin bir parçası olarak kullanıma sunulmaya başlayacak. Tıpkı Smart Compose’da olduğu gibi, zamanla daha iyi hale geldiğini göreceksiniz.”

“Yazmama yardım et” gibi özelliklerle Google, ürün grubuna daha fazla yaşam kalitesi öğesi eklemeye çalışıyor. Microsoft destekli OpenAI’nin zorlu rekabetiyle karşı karşıya olan Google, OpenAI’nin ChatGPT ve yeni Microsoft Bing’in piyasaya sürülmesiyle elde ettiği ilk hamle avantajını geçersiz kılmaya çalışıyor.

Yorum yapın