Game7, Web3 Oyun Şirketleri Için Açık Kaynak Teknolojisi Hibelerinde 100 Milyon Dolar Ayırdı

Blockchain oyun hızlandırıcı Game7, yaklaşmakta olan Web3 girişimlerine 100 milyon dolarlık açık kaynak teknolojisi hibesi vereceğini açıkladı. Game7, 28 Kasım’da söyledi duyuru fonların blockchain oyunları, akıllı sözleşmeler, temel yazılım altyapıları ve topluluk araçları oluşturan bireyleri ve kuruluşları desteklemeye gideceği. Hibeler USD Coin (USDC) cinsinden ödenecektir.

Ekip, ilk finansmanın ötesinde, geliştiricilerin teknik destek, mentorluk ve erken Game7 girişimlerine de erişebileceklerini söyledi. Merkezi olmayan özerk kuruluş veya DAO, zincirden bağımsız olduğunu ve herhangi bir blockchain ağından uygulamaları destekleyeceğini iddia ediyor.

Ödül miktarları açıklanmazken, Game7 sık sorulan sorular listesinde “başvuru sahiplerinin hibeleri girişim fonlamasının yerine geçmemesi gerektiğini” söyledi.

Ayrıca, ön ödemeler yalnızca “istisnai durumlarda” verilir ve çoğu ödeme yalnızca belirli proje kilometre taşlarının tamamlanmasına bağlı olarak yapılır. Geliştiriciler ayrıca Müşterini Tanı kontrollerinden geçmeli, bir sözleşme imzalamalı ve dijital cüzdanlarıyla başvurmalıdır. Ancak, geliştiriciler herhangi bir münhasırlık sözleşmesine bağlı değildir ve ayrıca diğer hibeler veya VC finansmanı için başvurabilirler. Game7, başvuruların bir karar verilmeden önce yaklaşık dört ila altı haftalık durum tespiti alacağını tahmin ediyor.

Game7, Kasım 2021’de BitDAO tarafından desteklenen 500 milyon dolarlık bir blockchain ekosistem hızlandırıcısının parçası olarak oluşturuldu. Forte, Mirana Ventures, Warner Music Group, Aleo, Avalanche, Interchain Foundation, Off-chain Labs, OP Games, Polygon Studios, Solana Ventures ve artık feshedilmiş olan Alameda Research’ün de katılmasına rağmen, fonun çoğu aynı adı taşıyan merkezi olmayan hazinesinden geldi. tohum yuvarlak.

Yorum yapın