Fiyatı Kontrol Edin, Özellikler Burada – apk haber

OnePlus, en yeni Android akıllı TV’si olan OnePlus TV 55 Y1S Pro’yu Hindistan pazarında piyasaya sürdü. TV’de 55 inç 4K LED ekran, tam kapsamlı hoparlörler ve en son OxygenPlay 2.0 yazılımı bulunur. HDR 10+ içeriğiyle uyumlu olan TV, birinci sınıf bir görünüm ve his için ince bir çerçeve tasarımı sunar.

OnePlus TV 55 Y1S Pro Özellikleri ve Spesifikasyonları

OnePlus TV 55 Y1S Pro, 2 GB RAM ve 8 GB depolama ile birleştirilmiş MediaTek MT9216 İşlemci tarafından desteklenmektedir ve Gamma Engine desteği ile birlikte gelir. Kablosuz internet bağlantısı için TV’de hem 2,4 GHz hem de 5 GHz bantları ve Soundbar gibi aksesuarları eşleştirmek için Blutooth 5.0 bulunur.

TV ayrıca sürükleyici bir deneyim yaratmak için MEMC, ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), 24 W hoparlör ve Dolby Audio sistemi desteğine sahiptir. Ayrıca kenar yumuşatma, dinamik kontrast desteği taşır ve yerleşik bir kromaja sahiptir. Ayrıca, OnePlus Connect 2.0 içeriğin zahmetsizce paylaşılmasına olanak tanır.

Android TV 10’un üzerinde OxygenPlay 2.0 bulunan TV, Hindistan’da 230’dan fazla canlı kanala doğrudan erişim sağlar. Ek olarak, tüketicilerin Amazon Prime Video , Apple TV, Netflix ve SonyLiv gibi iyi bilinen OTT hizmetlerini yüklemesini kolaylaştırır.

OnePlus TV 55 Y1S Pro Fiyatı ve Bulunabilirliği

OnePlus TV 55 Y1S Pro, 13 Aralık 2022’den itibaren Amazon, Flipkart gibi tüm popüler perakende kanallarında ve diğer yetkili satış noktalarında 39.999 Rs karşılığında edinilebilir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın