Fiyat, Özellikler ve Nasıl Karşılaştırılır? – apk haber

OnePlus, Pazartesi günü piyasadaki ilk monitörlerini piyasaya sürdü. Her iki monitör de Hindistan’da duyuruldu ve aralarından seçim yapabileceğiniz 24 inç ve 27 inç olmak üzere iki ekran boyutunuz var. OnePlus, modelleri OnePlus Monitor X27 ve E24 markası altında piyasaya sürüyor.

OnePlus Hindistan’da Fiyatı İzliyor

OnePlus X27 monitörün fiyatı 27.999 Rs’dir ve insanlar ürünü 15 Ocak’tan itibaren Hindistan’da satın alabilirler. Şirket, X24 modelinin fiyatını paylaşmadı.

OnePlus Monitörler: Özellikler Ve Daha Fazlası

OnePlus Monitor X27, şirketin üst düzey kullanıcıları ve oyuncuları hedeflemek için oluşturduğu birinci sınıf bir üründür. 27 inçlik ekran, 2K ekran çözünürlüğünü ve 165Hz’e kadar yenileme hızını destekliyor ki bu fiyat için oldukça iyi. Oyunculara odaklanmak, ekranın 1 ms’lik yüksek yanıt süresine sahip olduğu ve AMD FreeSync teknolojisini desteklediği anlamına gelir. Şimdilik ekranın kalitesi hakkında fazla bir şey söyleyemeyiz, ancak OnePlus ve geçmişine bakarsak, genel çıktının çok daha pahalı monitörlerden elde ettiğinize yakın olacağından eminiz.

OnePlus, monitörün tasarımına yeni bir yaklaşım getirmekten çekinmemiş. Şık bir gövdeye, ince çerçevelere ve ekran birimini tutan metal bir ayağa sahiptir. Monitörle ilgili diğer ilgi çekici kısım, sınırsız kaydırma etkinken web sitelerinde gezinmenize yardımcı olmak için dikey olarak eğilebilmesidir.

Bağlantı için bir HDMI bağlantı noktası, USB Tip C bağlantı noktası, VGA bağlantı noktası ve bir kulaklık jakı alırsınız. Display out desteği sayesinde monitör harici bir ünite olarak kullanılabilir.

24 inçlik modele gelince, özellikleri hakkında çok fazla detaya sahip değiliz ancak şirket, günlük rutin işler için uygun orta sınıf bir ürün olduğunu iddia ediyor. Ekran, 75 Hz yenileme hızıyla tam HD kalitesini destekler. 24 inçlik varyantın yaklaşık 15.000 Rs’ye gelmesini bekleyin.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın