Fiyat, Özellikler ve Daha Fazlası – apk haber

Infinix Smart 7 HD, Android 12'de (Go Edition) çalışır.

Infinix Smart 7 HD, Android 12’de (Go Edition) çalışır.

Infinix, Hindistan pazarında en son bütçe teklifi olan Smart 7 HD’yi piyasaya sürdü. Cihaz, HD+ çözünürlüğe sahip büyük bir 6,6 inç IPS LCD ekrana, 5.000 mAh pil ve daha fazlasına sahiptir.

Infinix, Hindistan pazarında en son bütçe teklifi olan Smart 7 HD’yi piyasaya sürdü. Cihaz, HD+ çözünürlüğe ve 60 Hz yenileme hızına sahip büyük bir 6,6 inç IPS LCD ekrana, 5.000 mAh büyük bir pile ve selfie kamerasını barındıran bir su damlası çentiğine sahiptir.

Infinix Smart 7 HD Özellikleri

Sekiz çekirdekli bir yonga seti tarafından desteklenen ve 2 GB RAM (sanal RAM özelliği etkinleştirilerek genişletilebilir) ve 64 GB dahili depolama ile donatılan Smart 7 HD, en üstte XOS 12 olmak üzere Android 12 (Go Sürümü) üzerinde çalışır.

Optik açısından, Infinix Smart 7 HD, 8MP birincil kamera ve ikincil AI lens ile birlikte 5MP öne bakan bir selfie atıcı dahil olmak üzere çift kamera kurulumuyla birlikte gelir. Ek olarak cihaz, yüz tanıma kilidi ve arkaya monte parmak izi sensörü gibi biyometrik güvenlik seçeneklerine sahiptir.

Smart 7 HD, uzun süreli kullanım için büyük bir 5.000 mAh pile sahiptir ve yalnızca 4G bağlantısı sunar, bu da fiyat noktası dikkate alındığında adildir.

VİDEO İZLEYİN: Cep Telefonu Patladı, 8 Yaşındaki Kız Öldü

Infinix Smart 7 HD Fiyatı ve Bulunabilirliği

Cihaz, 4 Mayıs’tan itibaren Flipkart’ta dört renk grubunda (Mürekkep Siyahı, İpek Mavisi, Yeşim Beyazı ve Yeşil Elma) satışa sunulacak. Tanıtım fiyatı Rs olarak belirlendi. 5999, ancak SBI kart sahipleri, net efektif fiyatı 5399 Rs’ye düşüren 600 Rs’lik sınırlı bir süre indiriminden yararlanabilirler.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın