Fiyat, Özellikler – apk haber

Marshall, tüketiciler için piyasaya sürülen üçüncü nesil hoparlörlerle bu hafta Hindistan’daki Bluetooth hoparlör serisini yeniledi. Klasik Marshall tasarımını ve imza ses kalitesini taşıyan Marshall Acton, Stanmore ve Woburn birinci sınıf kablosuz hoparlörlere sahipsiniz.

Hindistan’da Marshall Gen 3 Bluetooth Hoparlör Fiyatı

Marshall Acton Gen 3 konuşmacısı 31.999 Rs, Stanmore ve Woburn ise sırasıyla 41.999 Rs ve 59.999 Rs olarak fiyatlandırılıyor. Modellere göre siyah, kahve ve krem ​​renk seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

Marshall Gen 3 Bluetooth Hoparlör Özelliği

Her üç hoparlörün de farklı bir ses odağı vardır ve boyutları, onları birbirinden ayırmayı kolaylaştırır. Acton, üç modelin en küçüğü, fiyatların da gösterdiği gibi en premium versiyon Woburn. Marshall, üst düzey ses kalitesinde mükemmelleşti ve bu hoparlörler, modern özelliklere odaklanarak bu geleneği sürdürüyor.

Bluetooth bağlantınız ve ayrıca Woburn’u bir HDMI bağlantı noktası aracılığıyla bir televizyona bağlama seçeneğiniz var. Marshall, hoparlörün ayarlarını değiştirmek ve ayrıca ekolayzırı ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek için kullanılabilecek akıllı telefon uygulamasını geliştirdi. Hoparlörlere yeni özellikler eklemek için şirketten düzenli OTA güncellemeleri de alırsınız.

Şirket, bu hoparlörlerin piyasaya kendi fiyat aralığında geldiği Gen 3 etiketini haklı çıkarmak için Yerleştirme Telafisi ve Dinamik Ses Yüksekliği gibi bazı yeni özellikler ekledi.

Marshall Acton III, 30W’lık bir amplifikatörle donatılmış olarak gelirken, Stanmore III ve Woburn III, sırasıyla 50W ve 90W’lık amplifikatörleri paketler. Ayrıca tweeter’lar için çift 15W amfiye sahipsiniz.

Herhangi bir parçanın bas ve tiz seviyelerini değiştirmek için fiziksel düğmeleriniz de var. Hoparlörlerin tasarım zarafeti, oturma odanızda göz alıcı olmasını sağlar. Hoparlörlerin yüzde 70’i geri dönüştürülmüş plastik ve vegan malzemelerden yapılmıştır ve ön kısımda Marshall logosu bulunur.

Bu fiyatlarla Marshall hoparlörler, diğerleri arasında Sony, Bose, Edifier ve Sennheiser gibi markalarla rekabet eder.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın